Bioenergoterapeuta / Bioenergoterapia na odległość2024-04-22T21:21:14+02:00

Bioenergoterapeuta

odzyskaj siebieodzyskaj zdrowieodzyskaj harmonięodzyskaj radośćodzyskaj relacje

Odzyskaj świadomość, oczyść ciało i umysł

BIOENERGOTERAPIA

KTÓRA JEST SKUTECZNA

odzyskaj świadomość

miłość, szczęście, zdrowie

oczyść ciało i umysł

BIOENERGOTERAPIA

korzyści

BIOENERGOTERAPIA

korzyści

Zobacz wybrane produkty

Bioenergoterapeuta / Bioenergoterapia na odległość

Książka Algorytm Przypadku

To niezwykła lektura, bogata w praktyczne porady i skuteczne ćwiczenia, które pomogą czytelnikowi zrozumieć, jak jego myśli, emocje i ciało kształtują jego rzeczywistość. Autor doskonale tłumaczy, w jaki sposób nasza wewnętrzna sfera wpływa na nasze ciało i jak możemy wykorzystać tę wiedzę, aby poprawić swoje zdrowie i dobrobyt. Przedstawia również wyjątkowy sposób korzystania z różnorodnych narzędzi do głębszego zrozumienia siebie i innych, jak również sztukę miłości i wybaczenia jako kluczową siłę transformacji osobistej.

Zarezerwuj konsultacje / sesję

bioenergoterapeuta rzeszów

Katarzyna Elias

Dyplomowany Mistrz Bioenergoterapeuta Rzeszów / Hipnoterapeuta / Jasnowidz / Medium

Katarzyna Elias – dyplomowany Mistrz Bioenergoterapeuta, jasnowidz, medium. Uzdrawianiem zajmuję się od 8 lat. Moja podróż z uzdrawianiem i rozwojem duchowym zaczęła się, kiedy poznałam metody Zbigniewa Jana Popko. Pracuję na skalach astralnych i podpowiedziach z ich płynących. Od dziecka widziałam zarysy duszy oraz duchy. Moją specjalizacją jest uzdrawianie psychiki (duszy), widzę jej naturę, potencjał oraz możliwości. Czasami ból i zmęczenie. Czuję jej wibrację. Idę drogą wewnątrz siebie, kierunek w którym podążał Budda. Z naukami Zbigniewa Jana Popko poznałam drogę w górę, czyli zewnętrzną. Zeszłam na ten świat wraz z mocnymi zdolnościami medialnymi i potrafię komunikować się z zaświatami i duszami (żyjącymi jak i umarłymi na tej planecie). Jeżeli trapią Cię problemy przeszłości w tym i jej zrozumienie – zapraszam na konsultację. Trzeba również nadmienić, że nie każdy żyjący w zaświatach chce tego kontaktu z nami, aczkolwiek w wielu przypadkach daje to spokój – nam żyjącym, co się z nimi dzieje oraz tym żyjącym w zaświatach, że mogą skomunikować się z nami i coś przekazać.

W osiąganiu harmonii, pomagam sobie naturą, jej dobrodziejstwami, ziołami i kamieniami, a także modlitwą i medytacją.

Bardzo dobrze tłumaczę sny, tym tematem  zajmuje się od 23 lat. Znając sen, od razu widzę blokady i męczące ludzkie problemy. Odkryłam znaczenie symboli, które są przeszkodą w odczycie snu i trwającym problemie. Wyjaśniam negatywne spojrzenie, które kieruje nas na złe drogi.

Ukończyłam również kurs Astrologii. Astrologia jest moją pasją i zainteresowaniem. Potrafię odczytać z horoskopu natalnego potencjał zawodowy, zarys charakteru i wartości z tego płynące.

Kiedy uzdrawiam jestem bardzo zaangażowana w to co robię. Widząc potencjał duszy, kierunkuje ją na swój tor. Po moim działaniu dusza widzi swoje możliwości, odzyskuje siły i chęci. By lepiej tworzyć swoją przyszłość. Odkrywa swoje możliwości i umiejętności. Docenia, obcowanie z naturą oraz otwartości na nią i co ważne, poczucia bogactwa. Zawsze pomagałam ludziom w pozytywny sposób, co zawsze było bardzo dobrze przyjmowane.

Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim moim klientom, którzy śledzą tego bloga oraz fanpage na Facebooku, Instagramie czy TikToku.

Bioenergoterapeuta / Bioenergoterapia na odległość

Kasia & Marek

Energoterapia / Hipnoterapia
Rzeszów

Jesteśmy coraz lepsi, a nasz rozwój duchowy i energetyczny wzrasta. Zauważyliśmy iż z roku na rok związki ludzi są nie dopasowane albo ulegają czynnikom zewnętrznym. Dzięki naszym działaniom i konsultacjom pary weszły na swój tor lub poprawiły swoje relacje. Aby nasi klienci byli bardziej zadowoleni stworzyliśmy usługę dedykowaną dla par. Jako sprawdzeni terapeuci wspólnie będziemy prowadzić daną konsultacje co zapewni lepszy, bardziej wnikliwy obraz sytuacji oraz mocniejsze działanie.

Usuniemy wszystkie blokady i kody zagnieżdżone w umysłach. Doradzimy jak unikać czynników wpływających destrukcyjnie na związek.

Podczas seansu wprowadzimy Was do podróży w podświadomość. Uruchomimy Wasz potencjał, a także doradzimy jak pracować w tym związku. Na spotkaniu przeanalizujemy m.in. tematy takie jak:

 1. Rzetelność
 2. Zgodność i rokowania
 3. Zazdrość
 4. Tworzenie się związku
 5. Chęci i zakłamania
 6. Kierunki zmian uczuć
 7. Tęsknotę
 8. Szczęśliwość
 9. Pragnienia i oczekiwania
 10. Kierunek rozwoju człowieka
 11. Relacje w komunikacji
bioenergoterapeuta jasnowidz radiesteta rzeszów

Marek Wolan

Dyplomowany Mistrz Bioenergoterapii / Hipnoterapeuta Rzeszów / Jasnowidz

Moja przygoda w aspekcie uzdrawiania zaczęła się kilkanaście lat temu, zauważyłem wtedy, że czuję różne punkty na ciele fizycznym, nieświadomie dłonie ciągnęły mnie do odpowiednich miejsc uciskowych (wtedy to były głównie metody akupresury, mimo iż nie miałem wtedy świadomej wiedzy z tego zakresu), w ten sposób potrafiłem szybko postawić na nogi osoby z mojego otoczenia. Dotykając danego miejsca czułem jakie są w nim problemy czy choroby. Większość wtedy robiłem na wyczucie, częściowo nieświadomie.

Po pewnym czasie problemy chorobowe wyczuwałem u osób w moim otoczeniu bez dotykania tych miejsc, a z czasem przyszło mi to naturalnie na odległość, np. z zdjęcia czy z barwy głosu. Naturalną moją specjalizacją są więc problemy natury zdrowotnej człowieka.

Z czasem chcąc zacząć to świadomie rozwijać, przewertowałem masę różnego typu materiałów, książek czy filmów. Jednakże najprostsze i najskuteczniejsze techniki, metody oraz wiedzę zdobyłem ucząc się od Zbigniewa Jana Popko za co mu gorąco i serdecznie dziękuję. Następnie ukończyliśmy kurs oraz egzaminy Państwowe dostając oficjalne uprawnienia jako bioenergoterapeuci, następnie po kolejnych latach praktyk mogliśmy zdawać egzaminy Państwowe na Mistrza Bioenergoterapii.

Obecnie łącze różne metody w uzdrawianiu człowieka, naturalnie obok bioenergoterapii włączane są również zależnie od potrzeby: hipnoterapia, suplementacja, ziołolecznictwo, biorezonans, a czasami chiropraktyka i akupresura. Patrząc całościowo na organizm w sposób całkowicie holistyczny można usunąć źródła problemów z którymi ludzie borykają się całymi latami.

Łącząc różne metody mam wyjątkowo dobre wyniki w pracy z dziećmi z chorobami z spektrum autyzmu (poprawa od 35% do 85%), posiadam również spore doświadczenie w pracy z chorobami takimi jak: stwardnienie rozsiane, nowotwory (poprawa do 100% w 50% przypadkach), cukrzyca (poprawa od 58 do 94%). Z chorobami takimi jak: parkinson można zejść z objawami o 42-69%, problemy z tarczycą poprawa od 52 do 100%.

Szkolimy się cały czas – udoskonalając siebie, swój warsztat czy zakres posiadanej wiedzy. Lekcje przynosi też życie, obserwacje czy książki, a co ważniejsze podróże duchowe, medytacje czy modlitwy. Napisałem książkę “Algorytm przypadku”, w najbliższych planach mam do wydania jeszcze dwie książki, dlatego serdecznie zachęcam do zapisania się na nasz newsletter, aby nie przegapić nadchodzących premier.

Prowadzę uzdrawiania z dużą skutecznością dla ludzi w Polsce, Austrii, Norwegii, Wielkiej Brytanii czy Arabii Saudyjskiej – bo odległość w przypadku moich działań nie ma znaczenia i nie można tu tego porównywać do typowej bioenergoterapii, w przypadku której odległość ma znaczenie. Odnośnie działań i konsultacji – dzieci z autyzmem po kilku moich działaniach “schodzą na ziemię”, ludzie z problemami kręgosłupa zaczynają normalnie żyć, wyschnięte poduszki międzykręgowe wracają do stanu pierwotnego, życie zaczyna się układać, a zdrowie i chęci wracają. Dla ciężkich przypadków neurologicznych, np. dzieci z średnio zaawansowanym lub zaawansowanym autyzmem, zespołem downa itp. wymagana jest konsultacja osobista za pierwszym razem – ponieważ do takich osób często bardzo ciężko dotrzeć zdalnie lub efekt byłby mniejszy niż na spotkaniu osobistym.

Rezerwuj również na booksy

Po co są konsultacje u bioenergoterapeuty?2022-04-14T10:08:59+02:00

Konsultacje u bioenergoterapeuty są dla osób, które:

 • Są fizycznie chore lub potrzebują diagnozy choroby
 • Życie im nie wychodzi
 • Starają się w związku, ale nie wiedzą czy warto
 • Mają pomysły biznesowe, ale nie wiedzą czy warto
 • Stoją przed ważnymi decyzjami życiowymi, ale nie wiedzą czy to dobry kierunek
 • Czują, że zeszły z własnej ścieżki życiowej i nie czują się sobą i/lub czują się ograniczone
 • Czują się opętane
 • Mają tysiące myśli i siada psychika
 • Czują byty, dusze lub istnienia w swoim otoczeniu
 • Czują, że są ograniczone, przez np. klątwy, złorzeczenie, projekcje, cudze wizje itp.
Jaki jest zakres działania uzdrawiania u bienergoterapeuty?2021-04-29T17:16:19+02:00

Zakres działania jednego uzdrawiania u bioenergoterapeuty obejmuje naprawę:

 • ciała fizycznego (poprawa zdrowia)
 • ciała energetycznego (w tym poprawę stanu psychicznego)
 • usuwanie lekkich i średnich opętań (przy mocniejszych opętaniach lub nawiedzeniach, niezbędne będzie kilka uzdrawiań)
 • ciała egzystencjalnego (poprawa losu)
 • struktur przestrzennych (możliwość realizacji dodatkowych celów lub odzyskania starych układów życiowych)
 • ciała duchowego (odzyskanie człowieczeństwa – poprawa relacji z ludźmi)
 • ciała ponadduchowego (uaktywnienie wejść we wszystkie obszary energetyczne i duchowe – podróże astralne, oraz odblokowanie jasnowidzenia, jasnoczucia i jasnowiedzenia).
Diagnoza choroby2022-04-14T10:09:08+02:00

Prawidłowa diagnoza choroby jest kluczowa w przypadku każdego leczenia. Leczysz się na kręgosłup, a problem leci z nerek?

Podobnych przypadków jak ten jest wiele. Dobra diagnoza choroby, pozwala leczyć źródło problemu, a nie objawy. Niejednokrotnie ludzie zaleczają objaw podczas gdy problem nigdy nie został usunięty do końca i problem stale powraca. Należy pamiętać, że większość chorób ma podłoże energetyczne (80% przypadków) – tzn. bierze się z funkcjonowania myśli, emocji, psychiki itd. Tym bardziej w przypadkach nowotworowych – to są często nieprzerobione tematy w psychice, ludzie leczą się latami, problem znika na 2 lata, a potem jest nawrót – właśnie z powodu zaleczania objawu, a nie leczenia problemu.

Bioenergoterapeuta – kto to właściwie jest ?2021-04-29T17:09:01+02:00

Bioenergoterapeutą może zostać każdy. Różnica polega na wytwarzanym potencjale przez danego bioenergoterapeutę. Nawet matka, która troszczy się o dziecko, tuli, przerzuca nań część swojej energii – to już jest bioenergoterapia – bierze się z biologii. Wszystko co materialne zaś, uformowane było wcześniej w wyższych pasmach. Im czystsze są nasze intencje i pracujemy nad sobą, aby być lepszymi ludźmi – tym nasz potencjał rośnie. Ten potencjał jest tym większy im dany uzdrowiciel jest lepszy jako człowiek – po prostu. Poniekąd ciało fizyczne jest tylko jednym z naszych ciał, doskonalenie pozostałych ciał to już inna bajka – tu do tego trzeba mieć czysty otwarty umysł, odblokowane jasnowidzenie, jasnoczucie itd. Wtedy też lepiej widać całokształt człowieka, idące złowrogie projekcje, klątwy, nawiedzenia i wszystko co niematerialne, a człowiek to w ok 95% istota niematerialna, na planie fizycznym widzimy tylko skrawek, który jest najgęstszą formą. Większość ludzi rodzi się z ograniczeniami, ale można je skasować i zacząć budować nowego siebie i swoją nową przyszłość, mimo iż nie jest to bardzo skomplikowane, wymaga jednak wielu lat pracy nad sobą, a na koniec trzeba zdać kilka egzaminów państwowych, posiadać wiedzę o anatomii człowieka, podstawową wiedzę na temat medycyny chińskiej oraz posiadać wiedzę o wielu innych rzeczach.

Z uwagi na fakt, iż zajmują / zajmowali się, tą tematyką osoby nie do końca zorientowane, narosło w tym czasie wiele mitów i bzdur – choćby te w stylu “byłem bioenergoterapeutą”. W przypadku bioenergoterapii faktycznie istnieje wiele pułapek i niebezpieczeństw i osoby nie potrafią się oczyszczać po zabiegach, nie potrafią ludzi oczyszczać, a co gorsza przez nieznajomość tematu można sobie zaszkodzić, dlatego też bywa iż bioenergoterapeuta pomógł w 40% ale zaszkodził w 60%. Dlatego właśnie bardzo ważna jest praca nad sobą, nad czystością myśli, emocji, intencji, bycie w wyższych wibracjach, aby ludzie, którzy przychodzą po pomoc, dostali jak największy potencjał dodatni, do zmian w swoim życiu oraz lepsze jutro, lepsze ścieżki życiowe itp.

Jak wyglądają konsultacje u bioenergoterapeuty / jasnowidza?2023-01-04T16:42:01+01:00

Konsultacje u bioenergoterapeuty wyglądają inaczej niż większość sobie wyobraża. Zależnie od tego czy są osobiste czy telefoniczne, mają swoje wspólne cechy. Podczas konsultacji człowiek jest diagnozowany wielowymiarowo. Od zdrowia fizycznego, poprzez funkcjonowanie umysłu czy psychiki, aż po ścieżki losu. Konsultacja obejmuje również odczyty z zakresu jasnowidzenia, można pytać np. o to co byłoby korzystne dla danego człowieka, pod kątem relacji partnerskiej lub biznesowej, pod kątem celów biznesowych czy pod kątem zdrowotnym. W niektórych przypadkach wplatamy odczyty z biorezonansu oraz omawiamy wymogi przyszłej suplementacji (tylko przy konsultacji osobistej na miejscu). W wybranych przypadkach przepracowujemy problemy ukryte w podświadomości. Na koniec uruchamiane jest działanie indywidualne, dla danego człowieka. Całość konsultacji wraz z działaniem, zwykle nie przekracza 60 minut.

Konsultacje telefoniczne: o danej godzinie dzwonimy na podany numer telefoniczny lub rozmawiamy poprzez wybrany komunikator.
Konsultacje osobiste: o danej godzinie spotykamy się w podanej przez danego uzdrowiciela lokalizacji.

Jak przebiega uzdrawianie na odległość?2022-04-14T10:09:17+02:00

Uzdrawianie na odległość przebiega następująco: w naszym sklepie mamy usługę bioenergoterapii na odległość. W produkcie wybieramy dzień, w którym ma zostać uruchomione działanie – i w danym dniu, przeważnie wieczorem ok 20, uruchamiamy działanie czyszczące, uzdrawiające, ustawiające, chociaż aspekt działania jest dużo szerszy. Następnie piszemy wiadomość, że działanie zostało uruchomione, a jeżeli widzieliśmy konkretne nie prawidłowości zwykle piszemy jakie, oraz jednocześnie prosimy o informację zwrotną jakie zmiany zaszły. Oczywiście, są przypadki, gdzie prowadzimy ludzi długofalowo, ponieważ nie jesteśmy w stanie jednym działaniem wyleczyć raka – im cięższe tematy, tym proces zdrowienia zwykle dłuższy i potrzeba wielu działań uzdrawiających. Niekiedy ludzie, nie zmieniają się, nie pracują nad sobą, nad tym by być lepszymi i szybciej wytracają naddatek energetyczny, wtedy proces zdrowienia zwalnia lub wyhamowuje całkowicie i potrzeba kolejnych działań uzdrawiających. Są przypadki, zwłaszcza kiedy problem jest mocno osadzony w biologii, że naprawdę za wiele nie pomożemy, mimo iż w wielu różnych przypadkach, potrafimy naprawdę sporo.

Jakie mogą wystąpić fizyczne symptomy po uzdrawianiu?2022-04-14T10:09:25+02:00

Fizyczne symptomy po uzdrawianiu są zależne od konkretnego działania, człowieka i jego sensytywności jak i jego dolegliwości oraz wielu różnych innych czynników. Poniżej lista najczęściej występujących fizycznych symptomów po zabiegu bioenergoterapii / uzdrawiania (na odległość lub osobistego):

W trakcie działania:

 • odczucie ciepła lub chłodu w różnych częściach ciała
 • odczucie przepływania prądów w różnych częściach ciała
 • mrowienia
 • uciski w różnych częściach głowy
 • pobudzenie energetyczne i więcej siły
 • senność

Po działaniu:

 • ulga, lekkość, jasność myślenia
 • spokój wewnętrzny, harmonia, błogość
 • suchość w buzi, większe zapotrzebowanie na płyny lub pożywienie
 • zmiana nastawienia, zmiana zachowania, inne spojrzenie na rzeczywistość
 • nad normatywny humor
 • katar, biegunka, bóle głowy, drgawki, gorączka
 • wymioty fizyczne lub odruchy wymiotne
 • miejscowe bóle – np. przy zmianie postawy człowieka wewnętrznej, jest zmiana postawy zewnętrznej i mogą wystąpić bóle kręgosłupa
 • zmęczenie, osłabienie
 • chęci zmian, np. sprzątania mieszkania
Bioenergoterapia a wiara2022-04-14T10:09:28+02:00

Bioenergoterapia a wiara katolicka, żydowska, prawosławna czy każda inna ma swoje ograniczenia. Człowiek powinien być wolny, nie ograniczony w żaden sposób. Wiele mówi się o wolnej woli, jednakże w religiach jej nie ma. Wiele mówi się choćby o nie zabijaj, nie mniej większość wojen ma tło religijne. To nic innego jak zwykła manipulacja ludźmi, bóg nigdy nie pozwoliłby, aby jego dzieci się zabijały.

Bio – to my, to nasz paluszek, to nasze ręce czy ciało, energia zaś jest wszystkim – myśl jest energią, praca jest energią (musimy ją włożyć żeby ją wykonać), pieniądz jest energią (jest ekwiwalentem pracy koniecznej do uzyskania pieniądza),  wszystko składa się z energii, jak się pewnie domyślacie, te myśli, energie jak i wszystko są negatywne jak i są pozytywne, więc cząstka prawdy w różnych artykułach na ten temat może być zawarta. Nie mniej jednak większość to powielone treści nie poparte praktyką – bo ktoś kiedyś tak powiedział, a praktyki zero – a każdy przypadek powinien być rozpatrywany indywidualnie.

Bioenergoterapia / Bioenergoterapeuta – czy działa / czy jest skuteczny, czy korzysta z ciemnej mocy – jak wiele osób się obawia, łatwo zweryfikować. Po takim uzdrawianiu nasze samopoczucie jest gorsze, relacje się sypią, biznes upada, jakość myśli spada (mamy gorsze ciemniejsze myśli). W przypadku jasnej strony – żadnych negatywnych efektów po prostu nie ma. Najważniejsze są opinie innych ludzi, jeżeli są zadowoleni i polecają – to jest to prostym świadectwem na jakość wykonanej pracy.

Bioenergoterapia na odległość – czy to możliwe?2022-04-14T10:09:33+02:00

Bioenergoterapia na odległość jest praktykowana z wielkimi sukcesami od wielu lat – siła działania uzdrawiającego na odległość jest praktycznie identyczna jak przy działaniu osobistym.

W przypadku przestrzeni energetycznych czy duchowych, przestrzeń i odległość nie ma większego znaczenia, dlatego też terapia uzdrawiająca na odległość ma praktycznie taką samą skuteczność jak przy osobistym fizycznym spotkaniu. Na spotkaniach osobistych bardzo rzadko dotykamy ludzi fizycznie – poniekąd można wpłynąć łatwiej na konkretną część ciała i można przerzucić dodatkową energię z pułapu fizycznego i pewne zmiany mogą zajść troszkę szybciej, o tyle standardowe działanie uzdrawiające z pułapu energetycznego / duchowego idzie tak samo na konsultacjach osobistych jak i przy działaniu na odległość.

W przypadku przestrzeni fizycznej – na odległość ciała nie uciśniemy, nie dotkniemy – nie mniej ciało człowieka składa się z wielu warstw. Ciało fizyczne to tylko ułamek całości Ciebie. Im jaśniejszy umysł i bardziej otwarty, tym wyżej sięga – co za tym wyżej dotyka. Ciała są ze sobą sprzężone – to znaczy, że działając na ciało energetyczne > ciało energetyczne wpływa na ciało fizyczne. Działając na ciało duchowe > ciało duchowe wpływa na ciało energetyczne a te zaś wpływa na ciało fizyczne. Tak to wygląda w wielkim uproszczeniu.

Medium – kto to jest i kim może być medium?2023-04-26T11:57:42+02:00

Mocnym medium zwykle trzeba się po prostu urodzić. Medium to osoba o wybitnych umiejętnościach komunikowania się z duszami, duchami, zaświatami. W pewnym stopniu zdolności medialne można częściowo sobie wypracować i je będziemy mieć (mniejsze lub większe), aczkolwiek im mocniejsze medium od urodzenia tym lepiej. Mocne medium widzi tamten świat klarowniej jak również dokładniej przekaże nam informacje biegnące z zaświatów.

Radiestezja, radiesteta – co to i kto to jest?2022-11-06T20:36:10+01:00

Radiesteta to osoba o wyjątkowych zdolnościach radiestezyjnych, tj. wyczuwaniu energii w przestrzeni, np. żył wodnych, które powodują gorsze wysypianie się i funkcjonowanie organizmów żywych (za wyjątkiem kotów, które bardzo często uwielbiają tego typu żyły). Zwykle radiesteci posługują się różdżkami lub wahadełkami, jednakże radiesteci posiadający wybitne zdolności radiestezyjne mogą je czuć i widzieć bez potrzeby korzystania z dodatkowych narzędzi. Radiesteta to zawód polegający m.in na tym, aby w jak najlepszy sposób ustawić przedmioty w przestrzeni (w tym np. łóżka) aby mieszkańcy czuli większy komfort w czasie snu oraz lepszego żywota za dnia. Poza promieniowaniem przestrzennym żył, można wyczuć również promieniowanie przedmiotów jak i całego otoczenia, a zmiany na tym tle mogą wpłynąć bardzo pozytywnie na psychikę i codzienne funkcjonowanie. Potrzebujesz takiej usługi? Kliknij tutaj

Hipnoterapia – czym właściwie jest?2024-04-22T21:32:00+02:00

Hipnoterapia jest podróżą wgłęb siebie, która pozwala zmienić warunkujące nas sceny. Docierając do rejonów podświadomości oraz nieświadomości można bez przeszkód zmienić siebie na stałe, usuwając wszelakie fobie, tiki nerwowe, niewłaściwe postrzeganie świata, czy niepoprawny sposób bycia. Utarło się, że hipnoterapeuta potrafi pracować głównie z emocjami i jest to po części prawda. Warstw podświadomości jest 10, a większość kończy podróż na warstwie 2, a z każdą warstwą jest coraz to więcej możliwości zmian. Dzięki wieloletniej praktyce udaje się nam schodzić głębiej, nawet do warstwy 8-9, czasem 10, dzięki czemu w jedną taką sesję możemy zdziałać znacznie więcej. Sporadycznie wchodzi się w głębsze poznanie siebie i swojego wzorcowania poprzez tzw. regresing hipnotyczny – czyli poznanie innych wcieleń i praca z tymi wzorcami.

Bioenergoterapia – efekty zabiegów / opinie

Serdecznie polecam pana Marka, który pomógł mi odzyskać siły witalne i nie tylko przy chorobie dotyczącej nieswoistego wrzodziejącego zapalenia jelita grubego. Dzięki jego pomocy odzyskałem zdrowie na tyle, że mogę funkcjonować swobodnie. Dziękuję pięknie za poświęcony czas i pomoc, dzięki której mogę żyć pełnią życia. Pozdrawiam :)
Paweł L. / Krosno

Terapia pomogła mamie w ciężkim stanie Covidowym (oiom). Nie wiedziałam już co robić, bezsilność spowodowała, że szukałam każdej opcji pomocy trafiając na bioenergoterapie. Lekarze byli w szoku co się zaczęło dziać z nią w dniu i dzień po bioenergoterapii. Usunęła z płuc wszystko, saturacja wróciła do normy, w ciągu 4 dni wyszła do domu. Po wyjściu ponowiłam uzdrawianie, oczyszczone zostały tym razem jelita i czuje się jak nowonarodzona. Następnym razem skorzystam na sobie… bo sami lekarze określili to jako cud…

Kamila W. / Łódź

Zgłosiłam się o pomoc do Pana Marka w dość ciężkim stanie psychicznym; bywałam u wielu bioenergoterapeutów, ale nie było rezultatów. Idąc na konsultacje nie miałam nadziei na  poprawę mojego stanu, zmusiłam się jednak i poszłam na wizytę. Nie będę opisywać w jak ciężkim stanie byłam ( wystarczy, że wspomnę o 2 próbach samobójczych), opiszę jedynie, że Pan Marek uratował moje życie i przywrócił do funkcjonowania, znowu pragnę żyć; depresja zniknęła; czuję radość z każdego dnia. Dla mnie to wyjątkowy terapeuta, pełen ogromnej wiedzy, dobra i empatii. Depresja to podstępna choroba, ; mój lekarz psychiatra stwierdził, że jestem w dobrym stanie psychicznym i mogę odstawić leki. Jeszcze raz dziękuję i będę każdemu polecać usługi Pana Marka.

Magdalena K. / Rzeszów

Dzień dobry Pani Kasiu,

Zgodnie z rozmową po piątkowej wizycie 1 października opiszę swoje odczucia :)
Po wyjściu od Pani byłam dość oszołomiona w pozytywnym sensie co pewnie było po mnie widać.
Czułam duży relaks i wewnętrzny spokój. Odniosłam wrażenie, że moje dłonie w dotyku są “aksamitne” i więcej czują.
Noc przespałam twardym snem. Nazajutrz obudziłam się z uczuciem takim jakbym miała grypę tylko bez temperatury. Dość silne osłabienie, twarz jakby podpuchnięta, sporych rozmiarów tzw. worki pod oczami, zachrypnięty głos i spory ból głowy.
Spałam do około godziny 13 z przerwami na wypicie ciepłej wody z imbirem i cytryną.
Zaznaczę, że raczej jestem “poranną osobą” i nie mam w zwyczaju spać długo :)
Po 13 wyszłam na spacer bliżej natury. Pomału zaczęłam zbierać siły i w okolicy wieczora już czułam się lepiej. Na kolejny dzień czułam się znacznie lepiej ale też dałam sobie czas i w zasadzie większość dnia przesiedziałam grzejąc się d słońca w ogrodzie :)
Zauważyłam, też większe wyczulenie na dźwięki.
W ciągu tygodnia energia powróciła może nawet z nadmiarem :)
Ogólnie przestał mi towarzyszyć to nieznośne uczucie “przytłoczenia, lęku, strachu”
Podczas sesji zauważyła Pani, że byłam tzw “marionetką” i był to bardzo trafne.
Niestety w moim otoczeniu znajdują się osoby, które bardzo mocno wpływały na mnie przez lata.
Zawsze wydawało mi się, że mam tzw silny charakter ale głęboko czułam się lekceważona z moimi potrzebami jako dorosłej kobiety. Miałam wrażenie, że dla rodziny jestem wciąż 5 letnią Zuzią. 5 letnia terapia pomogła mi pomału stawiać granice jednak cały czas mnie coś “blokowało” Nie byłam wstanie tego się wyzbyć stąd moja wizyta u Pani :)
Sprawy zawodowe wciąż gdzieś mi się plątały, mieszały etc… Jak zaczynało coś się układać to i tak finalnie przy końcu nie dochodziły do skutku. Co dodatkowo mnie przytłaczało.
Na przestrzeni ostatniego tygodnia sprawy zawodowe, które były w toku szczęśliwe doszły do skutku :) Może to zbieg okoliczności a może część procesu ;)
Osobiście mam nadzieję, że ten pozytywny proces będzie trwał. Jedyną moja obawa jest taka, że cześć osób z rodziny, które nie do końca mi sprzyjają będą nadal “przeszkadzać” ale pomału nauczę się odbijać od tego :)
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
Zuzanna K. / Rzeszów

Jeżeli zastanawiacie się czy bioenergoterapeuta to dobry pomysł to powiem tylko tyle – nie zastanawiajcie się tylko działajcie. Dzięki Panu Markowi czuję się świetnie cały wewnętrzny niepokój, stres złe emocje minęły już po pierwszej sesji. Czuję się doskonale psychicznie i fizycznie. Pan Marek uzdrawiał również moja córkę z autyzmem. Po 3 tygodniach komunikacja wzrosła, częściej wychodzi z swojego świata. A ja doczekałam się pierwszego ” kocham Cię mamo”. Ciężko znaleźć dobrego bioenergoterapeutę, my miałyśmy szczęście trafić na doskonałego. Dziękujemy P. Marku do zobaczenia!!

Dominika D. / Rzeszów

“Czasami jest tak źle ze już gorzej być nie może. Problemy zdrowotne i towarzyszący im ból zamieniają egzystencję w wegetację. Tak miedzy innymi było ze mną. Zrządzenie losu a może też zwykły przypadek postawiły na mojej drodze Marka. Podczas rozmowy od niechcenia wspomniałem o problemach z plecami. Poprosił o odrobine zaufania i cierpliwość oraz zgodę na pomoc. Z powątpiewaniem zgodziłem sie. Gorzej juz być przecież nie mogło. Szybko zauważyłem ze mój stan ulega zmianie. Psychika zaczęła funkcjonować inaczej a motoryka ulegała znacznej poprawie. Byłem zdumiony. Od Marka dowiedziałem sie ze ciało fizyczne to nie wszystko. Dbanie o siebie to nie tylko kwestia pokarmu i ruchu fizycznego. Wiedza i doświadczenie które posiada Marek zapoczątkowały wielkie zmiany w moim życiu. Jestem mu bardzo wdzięczny i szczerze polecam jego usługi.”

Piotr G. / Wielka Brytania

Jeśli potrzebujesz wsparcia, to dobrze trafiłeś. Dostałem profesjonalna pomoc w szybkim czasie. Bardzo polecam!

Łukasz C. / Łańcut

“Polecam. Miałam problem z bólem kręgosłupa, bolał odcinek lędźwiowy, szyjny, piersiowy, o różnym rodzaju napięcia, głównie w sposób przeszywający i ostry, aż do braku możliwości wyprostowania, szybko przeszło i  już półtora roku nie odczuwam dolegliwości”

Asia / Warszawa

“Marku wielkie dzięki za doładowanie mamy i pomoc w myśleniu. Masz chłopie wielką moc!!! “

Marek B. / Kraków

“Witaj! Gardło elegancko! Chałtura zaśpiewana do końca bez problemu:) Łącznie z niedzielą. Janutek nasz jak młody bóg :D”

Justyna N. / Krosno

ARTYKUŁY

 • biorezonans rzeszów

  Czym jest Biorezonans? Biorezonans jest metodą diagnostyczną i terapeutyczną, która wykorzystuje reakcje organizmu na określone częstotliwości elektromagnetyczne. Technologia ta, będąca przykładem komputerowej diagnostyki stanu zdrowia, dostarcza dokładnych wyników diagnostycznych poprzez skupienie się na falach mózgowych. Jest to innowacyjna technika pozwalająca na wykrywanie zmian na poziomie komórkowym, identyfikując wszelkie anomalie, takie jak bakterie, wirusy, pasożyty, oraz inne choroby i niedobory. Jak Działa Biorezonans? Biorezonans jako metoda komputerowej diagnostyki stanu zdrowia, wykorzystuje zaawansowane technologie, takie jak analiza spektroskopii rezonansu i rezonansu kwantowego. Czujniki umieszczone na uszach pacjenta pobudzają mózg do komunikacji z ciałem na różnych częstotliwościach, co umożliwia dokładne wykrywanie i identyfikację wszelkich zmian na poziomie komórkowym. Funkcjonalności i możliwości Biorezonansu Funkcja wykrywania ciała: Biorezonans pozwala na wykrywanie różnych systemów ciała i organów, dostarczając raport prognostyczny zdrowia. Umożliwia to użytkownikom zobaczenie aktualnego stanu swoich organów oraz prognozy na przyszłość. Funkcja analizy produktów: Ta forma komputerowej diagnostyki stanu zdrowia pozwala na analizę żywności i produktów zdrowotnych, określając, czy mają one korzystny czy szkodliwy wpływ na ludzkie organy. Funkcja [...]

 • oczyszczanie wątroby

  Dlaczego zdrowa wątroba jest tak istotna ? Wątroba odpowiada za detoksykację organizmu, ale nie tylko, odpowiada również za przetwarzanie kilku stanów emocjonalnych, przede wszystkim złości, gniewu i nienawiści. Nieprawidłowo funkcjonująca wątroba : w przypadku otłuszczenia wątroby - organizm nie jest w stanie schudnąć, wiecznie będzie pojawiać się efekt jojo, jest to funkcja ochronna organizmu, zaniża tzw. indeks pamięci - mamy wtedy gorszą pamieć, może wpływać na gorsze funkcjonowanie trzustki, może wpływać na obciążanie pracy nerek (zwykle głównie obciąża pracę nerki, która jest bezpośrednio pod wątrobą) może wpływać na zapychanie woreczka żółciowego i zbieranie się kamieni, odpowiada za mniejszą ilość energii, którą mamy na codzień, odpowiada za gorszy metabolizm tłuszczy, a więc większą skłonność do tycia, odpowiada za gorszy stan skóry, oraz wiele innych... Stany emocjonalne, których nie przerobiliśmy - a w zasadzie wątroba, jak również obciążenia po lekach, szczepieniach oraz innych toksynach, których nie przerobiła wątroba, odkładają się w formie kamieni wątrobowych oraz kamieni w woreczku żółciowym, co w afekcie potrafi przyczyniać się również do [...]

 • przebaczenie wybaczenie

  Wybaczanie Wybaczanie jest bardzo ważne, dzięki wybaczaniu stajemy się lżejsi, po wybaczaniu czujemy ulgę - spada z nas ciężar związany z obciążeniami, te obciążenia mogą sięgać nawet poprzednich wcieleń. Przykładowo, relacja kobieta - mężczyzna, w innym wcieleniu kobieta miała kochanka, w tym mężczyzna nawet nie do końca świadomie będzie ściągać sytuacje czy ludzi aby kobieta była w odwrotnej sytuacji, aby ten sam aspekt ujrzeli z dwóch stron. To dość skrajny przykład, bo aby to ujrzeć trzeba faktycznie widzieć wcielenia i sytuacje z nimi związane, aby taką sytuacje ujrzeć i przebaczyć partnerowi w poprzednim wcieleniu, wtedy sytuacja stricte karmiczna w bieżącym wcieleniu rozpuści się i przestanie istnieć. Sytuacja nie została przebaczona w poprzednim wcieleniu, dlatego w tym by się powtórzyła, musiała by zostać przerobiona i następnie wybaczona. Koło zawsze zamyka cykl - a cykl nie musi się zamykać w obrębie jednego wcielenia. Nie ma dobrego ani złego Musimy pamiętać, iż nie ma ani dobrego ani złego - są tylko doświadczenia. Jesteśmy tu aby się uczyć, doceniać [...]