FAQ / Bioenergoterapia / Konsultacje / Uzdrawianie2021-04-23T21:19:03+02:00
Po co są konsultacje u bioenergoterapeuty?2021-04-29T17:23:38+02:00

Konsultacje u bioenergoterapeuty są dla osób, które:

 • Są fizycznie chore lub potrzebują diagnozy choroby
 • Życie im nie wychodzi
 • Starają się w związku, ale nie wiedzą czy warto
 • Mają pomysły biznesowe, ale nie wiedzą czy warto
 • Stoją przed ważnymi decyzjami życiowymi, ale nie wiedzą czy to dobry kierunek
 • Czują, że zeszły z własnej ścieżki życiowej i nie czują się sobą i/lub czują się ograniczone
 • Czują się opętane
 • Mają tysiące myśli i siada psychika
 • Czują byty, dusze lub istnienia w swoim otoczeniu
 • Czują, że są ograniczone, przez np. klątwy, złorzeczenie, projekcje, cudze wizje itp.
Jaki jest zakres działania uzdrawiania u bienergoterapeuty?2021-04-29T17:16:19+02:00

Zakres działania jednego uzdrawiania u bioenergoterapeuty obejmuje naprawę:

 • ciała fizycznego (poprawa zdrowia)
 • ciała energetycznego (w tym poprawę stanu psychicznego)
 • usuwanie lekkich i średnich opętań (przy mocniejszych opętaniach lub nawiedzeniach, niezbędne będzie kilka uzdrawiań)
 • ciała egzystencjalnego (poprawa losu)
 • struktur przestrzennych (możliwość realizacji dodatkowych celów lub odzyskania starych układów życiowych)
 • ciała duchowego (odzyskanie człowieczeństwa – poprawa relacji z ludźmi)
 • ciała ponadduchowego (uaktywnienie wejść we wszystkie obszary energetyczne i duchowe – podróże astralne, oraz odblokowanie jasnowidzenia, jasnoczucia i jasnowiedzenia).
Diagnoza choroby2021-04-29T17:11:13+02:00

Prawidłowa diagnoza choroby jest kluczowa w przypadku każdego leczenia. Leczysz się na kręgosłup, a problem leci z nerek?

Podobnych przypadków jak ten jest wiele. Dobra diagnoza choroby, pozwala leczyć źródło problemu, a nie objawy. Niejednokrotnie ludzie zaleczają objaw podczas gdy problem nigdy nie został usunięty do końca i problem stale powraca. Należy pamiętać, że większość chorób ma podłoże energetyczne (80% przypadków) – tzn. bierze się z funkcjonowania myśli, emocji, psychiki itd. Tym bardziej w przypadkach nowotworowych – to są często nieprzerobione tematy w psychice, ludzie leczą się latami, problem znika na 2 lata, a potem jest nawrót – właśnie z powodu zaleczania objawu, a nie leczenia problemu.

Bioenergoterapeuta – kto to właściwie jest ?2021-04-29T17:09:01+02:00

Bioenergoterapeutą może zostać każdy. Różnica polega na wytwarzanym potencjale przez danego bioenergoterapeutę. Nawet matka, która troszczy się o dziecko, tuli, przerzuca nań część swojej energii – to już jest bioenergoterapia – bierze się z biologii. Wszystko co materialne zaś, uformowane było wcześniej w wyższych pasmach. Im czystsze są nasze intencje i pracujemy nad sobą, aby być lepszymi ludźmi – tym nasz potencjał rośnie. Ten potencjał jest tym większy im dany uzdrowiciel jest lepszy jako człowiek – po prostu. Poniekąd ciało fizyczne jest tylko jednym z naszych ciał, doskonalenie pozostałych ciał to już inna bajka – tu do tego trzeba mieć czysty otwarty umysł, odblokowane jasnowidzenie, jasnoczucie itd. Wtedy też lepiej widać całokształt człowieka, idące złowrogie projekcje, klątwy, nawiedzenia i wszystko co niematerialne, a człowiek to w ok 95% istota niematerialna, na planie fizycznym widzimy tylko skrawek, który jest najgęstszą formą. Większość ludzi rodzi się z ograniczeniami, ale można je skasować i zacząć budować nowego siebie i swoją nową przyszłość, mimo iż nie jest to bardzo skomplikowane, wymaga jednak wielu lat pracy nad sobą, a na koniec trzeba zdać kilka egzaminów państwowych, posiadać wiedzę o anatomii człowieka, podstawową wiedzę na temat medycyny chińskiej oraz posiadać wiedzę o wielu innych rzeczach.

Z uwagi na fakt, iż zajmują / zajmowali się, tą tematyką osoby nie do końca zorientowane, narosło w tym czasie wiele mitów i bzdur – choćby te w stylu „byłem bioenergoterapeutą”. W przypadku bioenergoterapii faktycznie istnieje wiele pułapek i niebezpieczeństw i osoby nie potrafią się oczyszczać po zabiegach, nie potrafią ludzi oczyszczać, a co gorsza przez nieznajomość tematu można sobie zaszkodzić, dlatego też bywa iż bioenergoterapeuta pomógł w 40% ale zaszkodził w 60%. Dlatego właśnie bardzo ważna jest praca nad sobą, nad czystością myśli, emocji, intencji, bycie w wyższych wibracjach, aby ludzie, którzy przychodzą po pomoc, dostali jak największy potencjał dodatni, do zmian w swoim życiu oraz lepsze jutro, lepsze ścieżki życiowe itp.

Jak wyglądają konsultacje u bioenergoterapeuty?2021-04-29T17:03:20+02:00

Konsultacje u bioenergoterapeuty wyglądają inaczej niż większość sobie wyobraża. Zależnie od tego czy są osobiste czy telefoniczne, mają swoje wspólne cechy. Podczas konsultacji człowiek jest diagnozowany wielowymiarowo. Od zdrowia fizycznego, poprzez funkcjonowanie umysłu czy psychiki, aż po ścieżki losu. Konsultacja obejmuje również odczyty z zakresu jasnowidzenia, można pytać np. o to co byłoby korzystne dla danego człowieka, pod kątem relacji partnerskiej lub biznesowej, pod kątem celów biznesowych czy pod kątem zdrowotnym. Na koniec uruchamiane jest działanie indywidualne, dla danego człowieka. Całość konsultacji wraz z działaniem, zwykle nie przekracza 50 minut.

Konsultacje telefoniczne: o danej godzinie dzwonimy na podany numer telefoniczny lub rozmawiamy poprzez wybrany komunikator.
Konsultacje osobiste: o danej godzinie spotykamy się w podanej przez danego uzdrowiciela lokalizacji.

Jak przebiega uzdrawianie na odległość?2021-04-29T17:00:39+02:00

Uzdrawianie na odległość przebiega następująco: w naszym sklepie mamy usługę bioenergoterapii na odległość. W produkcie wybieramy dzień, w którym ma zostać uruchomione działanie – i w danym dniu, przeważnie wieczorem ok 20, uruchamiamy działanie czyszczące, uzdrawiające, ustawiające, chociaż aspekt działania jest dużo szerszy. Następnie piszemy wiadomość, że działanie zostało uruchomione, a jeżeli widzieliśmy konkretne nie prawidłowości zwykle piszemy jakie, oraz jednocześnie prosimy o informację zwrotną jakie zmiany zaszły. Oczywiście, są przypadki, gdzie prowadzimy ludzi długofalowo, ponieważ nie jesteśmy w stanie jednym działaniem wyleczyć raka – im cięższe tematy, tym proces zdrowienia zwykle dłuższy i potrzeba wielu działań uzdrawiających. Niekiedy ludzie, nie zmieniają się, nie pracują nad sobą, nad tym by być lepszymi i szybciej wytracają naddatek energetyczny, wtedy proces zdrowienia zwalnia lub wyhamowuje całkowicie i potrzeba kolejnych działań uzdrawiających. Są przypadki, zwłaszcza kiedy problem jest mocno osadzony w biologii, że naprawdę za wiele nie pomożemy, mimo iż w wielu różnych przypadkach, potrafimy naprawdę sporo.

Jakie mogą wystąpić fizyczne symptomy po uzdrawianiu?2021-04-29T16:58:25+02:00

Fizyczne symptomy po uzdrawianiu są zależne od konkretnego działania, człowieka i jego sensytywności jak i jego dolegliwości oraz wielu różnych innych czynników. Poniżej lista najczęściej występujących fizycznych symptomów po zabiegu bioenergoterapii / uzdrawiania (na odległość lub osobistego):

W trakcie działania:

 • odczucie ciepła lub chłodu w różnych częściach ciała
 • odczucie przepływania prądów w różnych częściach ciała
 • mrowienia
 • uciski w różnych częściach głowy
 • pobudzenie energetyczne i więcej siły
 • senność

Po działaniu:

 • ulga, lekkość, jasność myślenia
 • spokój wewnętrzny, harmonia, błogość
 • suchość w buzi, większe zapotrzebowanie na płyny lub pożywienie
 • zmiana nastawienia, zmiana zachowania, inne spojrzenie na rzeczywistość
 • nad normatywny humor
 • katar, biegunka, bóle głowy, drgawki, gorączka
 • wymioty fizyczne lub odruchy wymiotne
 • miejscowe bóle – np. przy zmianie postawy człowieka wewnętrznej, jest zmiana postawy zewnętrznej i mogą wystąpić bóle kręgosłupa
 • zmęczenie, osłabienie
 • chęci zmian, np. sprzątania mieszkania
Bioenergoterapia a wiara2021-04-29T16:55:32+02:00

Bioenergoterapia a wiara katolicka, żydowska, prawosławna czy każda inna ma swoje ograniczenia. Człowiek powinien być wolny, nie ograniczony w żaden sposób. Wiele mówi się o wolnej woli, jednakże w religiach jej nie ma. Wiele mówi się choćby o nie zabijaj, nie mniej większość wojen ma tło religijne. To nic innego jak zwykła manipulacja ludźmi, bóg nigdy nie pozwoliłby, aby jego dzieci się zabijały.

Bio – to my, to nasz paluszek, to nasze ręce czy ciało, energia zaś jest wszystkim – myśl jest energią, praca jest energią (musimy ją włożyć żeby ją wykonać), pieniądz jest energią (jest ekwiwalentem pracy koniecznej do uzyskania pieniądza),  wszystko składa się z energii, jak się pewnie domyślacie, te myśli, energie jak i wszystko są negatywne jak i są pozytywne, więc cząstka prawdy w różnych artykułach na ten temat może być zawarta. Nie mniej jednak większość to powielone treści nie poparte praktyką – bo ktoś kiedyś tak powiedział, a praktyki zero – a każdy przypadek powinien być rozpatrywany indywidualnie.

Bioenergoterapia / Bioenergoterapeuta – czy działa / czy jest skuteczny, czy korzysta z ciemnej mocy – jak wiele osób się obawia, łatwo zweryfikować. Po takim uzdrawianiu nasze samopoczucie jest gorsze, relacje się sypią, biznes upada, jakość myśli spada (mamy gorsze ciemniejsze myśli). W przypadku jasnej strony – żadnych negatywnych efektów po prostu nie ma. Najważniejsze są opinie innych ludzi, jeżeli są zadowoleni i polecają – to jest to prostym świadectwem na jakość wykonanej pracy.

Bioenergoterapia na odległość – czy to możliwe?2021-04-29T17:27:23+02:00

Bioenergoterapia na odległość jest praktykowana z wielkimi sukcesami od wielu lat – siła działania uzdrawiającego na odległość jest praktycznie identyczna jak przy działaniu osobistym.

W przypadku przestrzeni energetycznych czy duchowych, przestrzeń i odległość nie ma większego znaczenia, dlatego też terapia uzdrawiająca na odległość ma praktycznie taką samą skuteczność jak przy osobistym fizycznym spotkaniu. Na spotkaniach osobistych bardzo rzadko dotykamy ludzi fizycznie – poniekąd można wpłynąć łatwiej na konkretną część ciała i można przerzucić dodatkową energię z pułapu fizycznego i pewne zmiany mogą zajść troszkę szybciej, o tyle standardowe działanie uzdrawiające z pułapu energetycznego / duchowego idzie tak samo na konsultacjach osobistych jak i przy działaniu na odległość.

W przypadku przestrzeni fizycznej – na odległość ciała nie uciśniemy, nie dotkniemy – nie mniej ciało człowieka składa się z wielu warstw. Ciało fizyczne to tylko ułamek całości Ciebie. Im jaśniejszy umysł i bardziej otwarty, tym wyżej sięga – co za tym wyżej dotyka. Ciała są ze sobą sprzężone – to znaczy, że działając na ciało energetyczne > ciało energetyczne wpływa na ciało fizyczne. Działając na ciało duchowe > ciało duchowe wpływa na ciało energetyczne a te zaś wpływa na ciało fizyczne. Tak to wygląda w wielkim uproszczeniu.