kontakt

Zadzwoń

Marek +48 798 369 000
Kasia +48 729 552 875

Napisz wiadomość

kontakt@bioenergo-terapeuta.pl
kasia@bioenergo-terapeuta.pl

Spotkajmy się

Podkarpacie / Rzeszów
Podkarpackie / Rzeszów

Szybki kontakt

Opinie

“Czasami jest tak źle ze już gorzej być nie może. Problemy zdrowotne i towarzyszący im ból zamieniają egzystencję w wegetację. Tak miedzy innymi było ze mną. Zrządzenie losu a może też zwykły przypadek postawiły na mojej drodze Marka. Podczas rozmowy od niechcenia wspomniałem o problemach z plecami. Poprosił o odrobine zaufania i cierpliwość oraz zgodę na pomoc. Z powątpiewaniem zgodziłem sie. Gorzej juz być przecież nie mogło. Szybko zauważyłem ze mój stan ulega zmianie. Psychika zaczęła funkcjonować inaczej a motoryka ulegała znacznej poprawie. Byłem zdumiony. Od Marka dowiedziałem sie ze ciało fizyczne to nie wszystko. Dbanie o siebie to nie tylko kwestia pokarmu i ruchu fizycznego. Wiedza i doświadczenie które posiada Marek zapoczątkowały wielkie zmiany w moim życiu. Jestem mu bardzo wdzięczny i szczerze polecam jego usługi.”

Piotr G.
Wielka Brytania

“Polecam. Miałam problem z bólem kręgosłupa, bolał odcinek lędźwiowy, szyjny, piersiowy, o różnym rodzaju napięcia, głównie w sposób przeszywający i ostry, aż do braku możliwości wyprostowania, szybko przeszło i  już półtora roku nie odczuwam dolegliwości”

Asia
Polska

“Marku wielkie dzięki za doładowanie mamy i pomoc w myśleniu. Masz chłopie wielką moc!!! “

Marek B.
Polska

“Witaj! Gardło elegancko! Chałtura zaśpiewana do końca bez problemu:) Łącznie z niedzielą. Janutek nasz jak młody bóg :D”

Justyna N.
Polska

Zmień swoje życie na lepsze

lepsze zdrowie, lepsze ścieżki losu, odkryj radość życia na nowo

Uzdrawianie obejmuje naprawę:
– ciała fizycznego (odzyskanie zdrowia)
– ciała energetycznego (w tym poprawę stanu psychicznego)
– ciała egzystencjalnego (poprawa losu)
– struktur przestrzennych (możliwość realizacji dodatkowych celów lub odzyskania starych układów życiowych)
– ciała duchowego (odzyskanie człowieczeństwa – poprawa relacji z ludźmi)
– ciała ponadduchowego (uaktywnienie wejść we wszystkie obszary energetyczne i duchowe – podróże astralne, oraz odblokowanie jasnowidzenia, jasnoczucia i jasnowiedzenia).