Przepowiednia dla Polski na rok 2022

2022 Będzie rokiem w którym ludzkość będzie chcieć sprawiedliwości i równowagi, rok będzie się omijał od kłopotów, w którym podstawiane będzie coś pod nos. Jak co roku społeczeństwo będzie pragnąć żyć w spokoju i błogiej nieświadomości wszystkich okropieństw świata.

Ten rok zapowiada ciężką pracę i ryzyko. Rok będzie skierowany ku zarabianiu pieniędzy i poprawy sytuacji finansowej, warto będzie zacząć oszczędzać, a czas przeznaczyć na hobby i samorozwój. Największy kryzys finansowy jaka Polska może doświadczyć będzie we wrześniu. Ten rok dla Polskiej społeczności daje  dużo możliwości do nauki i do nowych pomysłów. Szybciej będzie można zawierać kontakty z ludźmi, rozwijać siebie i przyjaźnie. Człowiek może stać się przy tym arogancki dla innych. Ludzie twardo będą wyrażać swoje poglądy i idee. Uczuć w tym czasie będzie jeszcze więcej, co sprawi że, społeczeństwo będzie bardziej lubiane i popularne, pragnące kochania i przyjemności. Wszyscy będą  się dla nas poświęcać i my wszystkim. Człowiek będzie bardziej doceniać sztukę i muzykę. Wystąpi większa chęć bycia zorganizowanym i chęć posiadania wszystkiego pod kontrolą. Będzie potrzeba dużej różnorodności w pracy i do stymulacji  rozwoju. Rutyna będzie zabijana w tym okresie.

Co do corona virusa będzie on dalej ciążył ludziom. Sprawi to dużo kłopotów i może być dużo ludzi cierpiących. Będzie dużo misji aby naprawić lub zmienić życie innych, co nie wszyscy przyjmą z wdzięcznością, wszyscy  będą chcieli pomagać innym na poziomie zdrowia i dużo więcej ludzi będzie potrzebujących, powiększy się wolontariat. Choroby będą trudniejsze do zdiagnozowania. Wystąpi tutaj większa chęć pomagania utrapionym. Ten rok będzie uczył nas by zazębić gniew i pójść na ustępstwa.

Ludzkość posiądzie większą miłość do zwierząt. Łatwiej będą jej przychodziły obowiązki dnia codziennego, będą nowe zasady życiowe. Rok sprawi iż  będzie się odchodzić od rutyny i planu.

Szacuję, że ten rok będzie kryzysowym co do zawarcia jakichkolwiek związków. Będzie to widoczne w postaci zmniejszeniu liczby małżeństw. Mniej zostanie podpisanych również kontraktów. Wystąpi więcej chęci do wolności, chęci buntu w związkach. Ludzie będą  potrzebowali w związkach dużo swobody i niezależności. Odbiegniemy od daleko przyjętych społecznie norm, a także będziemy szukać urozmaicenia i nowości w związkach jak i uciekania od stagnacji. Nagłe zmiany spowodują, iż  jedni będą zadowoleni a drudzy będą narzekać.  Pod tym kątem może się pojawić niepokój i brak stabilizacji. Będzie się przyciągać ludzi trudnych, wprowadzających dużo niepokoju. Zauważy się dużo rozwodów, zerwań związków, kontraktów, co spowoduje dużo nerwowości oraz uczucia wiecznego buntu.

Co do Polski  będzie ona odchodzić od tradycji i stworzy coś własnego, gdy zmiany na tym polu nie nadejdą frustracja w Polsce może ulec wyładowaniu. Polska będzie dążyć do stworzenia silnej i zdrowej struktury, państwo będzie musiało zaakceptować stare schematy przedwojenne za własne, przepracować doświadczenia aby stały się satysfakcjonujące, aby nie były naszym bólem narodowym, uleczyć rany i łagodzić konflikty między państwami.

Gdy Polska nie przepracuje tych spraw, będzie w tragicznych skutkach doświadczać upadku. Transformacja będzie widoczna w tym roku. Najwięcej zdarzeń politycznych szacuje na maj.

W tym roku Polska może doświadczyć ciężkich konfliktów ze strony innych państw.

5 3 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze