Przepowiednia dla Polski na 2023. Dziękujemy że już wypytujecie o przepowiednię dla Polski na rok 2023, dlatego zapraszamy do premiery nowej przepowiedni, zaś jeżeli drogi czytelniku nie widziałeś poprzedniej, możesz przeczytać ją na naszej stronie wchodząc w ten link – Przepowiednia dla Polski na rok 2022. Cieszymy się, że poprzednia przepowiednia cieszyła się tak dużym zainteresowaniem, zwłaszcza że średnia sprawdzalność poprzedniej przepowiedni oscylowała powyżej 90%.

Przepowiednia dla Polski na 2023

2023 – rok utrzymywania rewolucji

Rok 2023 poświęcony będzie głównie sprawom finansowym, zawodowym i domowym.

W 2023 roku będziemy przeżywać głęboki lęk, który nie będzie poparty w rzeczywistości. Lęk będzie dotyczył spraw domowych – będziemy tak jakby uzależnieni, będzie ciężko ruszyć się z domu. Będziemy z tej przyczyny niezadowoleni i niespokojni oraz podejrzliwi. Włączy się w nas rozsądek do spraw materialnych i społecznych. Prawdopodobnie będzie lockdown, chociaż jego charakter będzie inny niż ten, który znamy.

Nasza siła życiowa oraz emocje będą stale się buntować ze sprawami domowymi. Będzie ciężko przeistoczyć się emocjonalnie w tym roku – władza będzie nadużywana i samowola z tego tytułu będzie grozić zwłaszcza tym którzy nie będą umieli się podporządkować. Ratunkiem dla ludzi będzie postępowanie zgodnie z prawem. Prawo będzie korzystne dla pracujących oraz dla ludzi z problemami lękowymi, komunikacja między ludzka się poprawi i wpłynie to korzystnie na zmniejszanie konfliktów w naszym państwie.

Będzie chęć  wyjazdu za granicę lub ucieczki (Francja, Belgia, Japonia). Będziemy mieć siłę pragnienia poszerzenia spraw związanych z rzeczami tajemnymi i religijnymi. W 90% przypadków wyjazd za granicę będzie gorszym wyborem niż pozostanie na miejscu. W tym roku będzie nam brakować rozrywki czy szczęścia, będzie to zaś rok głównie nostalgiczny.

Wystąpią problemy chorobowe, zapowiedzią jest iż kobiety będą miały problemy z zajściem w ciążę. Może być to spowodowane skażeniem wody (częściowo i powietrza) przez wapń i fosfor – występować będą problemy ze skórą i kośćmi, możliwe problemy związane z układem oddechowym oraz nadnerczami. Choroba pojawi się nagle i nieoczekiwanie, a także mogą występować paraliże. W Polsce organizacja opieki zdrowotnej będzie dobra.

W Polsce w 2023 roku będzie sprzyjał czas działalności twórczych i artystycznych – możliwość poznania interesujących ludzi. Polska będzie w centrum zainteresowania, jeśli chodzi o działalność finansową. Możliwa śmierć w Polsce kogoś ważnego lub za granicą. Dla Polaków będzie więcej pracy i obowiązków oraz chęci pomocy innym, niestety stopa życiowa obniży się mimo ciężkiej pracy, zaś też okres ten będzie sprzyjać w handlu za granicą (Hiszpania oraz głównie za oceanem, Meksyk, Chile, Argentyna).

Będziemy pozyskiwać dużo nowych kontaktów, a w zagranicy możliwe, że Turcja stanie się dla nas wrogiem. Polacy będą wracać do swojego kraju i będą duże straty materialne w państwie. Przygotowane działania wojenne przyniosą więcej szkody niż pożytku – możliwa utrata swojej pozycji. Problem zagraniczny objawi się ze strony wschodniej. Chiny, Rosja, Korea Północna i Południowa, Indie. Będą silnie nadużywać władzy na całej Europie. Świat będzie spoglądał na Anglię, Szwajcarię, być może na Norwegię – o ich pomoc. Po stronie Afryki będzie więcej buntu niż czynu wychodzącego w konflikt z innymi.

Dla Polski ujawni się nowy wróg, który będzie knuć i tworzyć oszczerstwa. Koniec istniejących struktur i ustalonych warunków oraz związków dla Polski, które skrywała. Po tym roku nic nie będzie takie jak było. Polska pokaże odpowiedzialność oraz pracowitość. W kraju będzie odbywało się wycofanie się z działań wojennych z zewnątrz. Skupi się na wewnętrznej strukturze. Nie będzie chciała się poddać zaleceniom innym krajom i wpływom zewnętrznym. Będzie się kierunkować do odniesienia indywidualnego sukcesu. Będzie się sprzeciwiała krajom takim jak USA i Niemcy. Ciężko będzie zrozumieć sposób widzenia innych krajów. Jest to okres wypracowania stabilizacji materialnej i poczucia bezpieczeństwa. Podkreśla potrzebę oszczędzania.

Dla większości będzie to być rok utraty entuzjazmu, wszelkich iluzji i ubytku energii. Polacy będą podzieleni ma dwie grupy: pracowitych optymistów i leniwych pesymistów. Problem może wystąpić z Francją. Będzie dużo walki finansowej o dobra materialne i rodzinne. Może być duży problem w sferze papierów wartościowych. Zanosi się na to, iż zwiększy się ilość gwałtów. Śluby będą w tym roku zawierane głównie przez rozsądek niżeli przez miłość.

Na końcu roku 2023 będzie występowała tendencja do niezależności co może skomplikować wiele spraw. Zaznaczy się pośpiech w działaniu, chęć podjęcia nowych, a nawet nowatorskich i innowacyjnych działań. Zaistnieje zmiana w stosunkach do grup i związków. Będziemy chcieli zmieniać zainteresowania, wchodzić do innych grup i nawiązywać kontakty z innymi ludźmi.

Podoba Ci się nasza praca?
Nawet niewielki datek, pomoże realizować kolejne treści.

5 2 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze