Kojarzone przez ludzi seanse wyglądają bardzo niebezpieczne ze względu na złą formę lub filmy które miały podłoże aby wywołać strach czy lęk. Do świata zmarłych mają tak naprawdę dostęp tylko nieliczni i takie osoby potrafią się komunikować w sposób bezpieczny. Duchy to nasza pamięć osobowości, która żyjąc bardzo mocno w świecie materialnym ziemskim nie może zrozumieć, ani czasami nawet nie wie, że zmarła. Jest w zapętleniu samego siebie, niektóre duchy są bardzo mocne i chcą pozostać na ziemi w celach pomocnych, czują więź rodzinną, a nawet pokoleniową. Są dręczone klątwami czy innymi problemami ziemskimi za życia. Nie mogą odnaleźć powrotu do źródła, szukając i tułając się po ziemi. Trzeba tu zrozumieć iż duch a dusza jest czymś innym.

Duch potrzebuje się połączyć z duszą, która jest w wyższych energiach. Duch cierpi i błąka się póki nie dotrze do źródła. Gdy stoją za nami duchy przodków to znak aby zadziałać na błędne koło pokoleniowe, które powoduje iż jesteśmy uwiązani klątwą lub inną przypadłością energetyczną. Duchy są przy nas aby nam pomóc a jednocześnie przy tym sami odczuwają pomoc. Są w podobnych uwiązaniach energetycznych. Przeżywanie stanów jak smutek, gniew, rozpacz, życie problemem powoduje iż duchy są przyciągane jak magnes. Duchy chcą uwolnienia od podobnych stanów i wiążą się z człowiekiem w celach zrozumienia i wyjścia z pętli.

Świat zmarłych dzieli się na tzw. etapy podróży w którym trzeba zdobyć odpowiedni poziom. Na ziemi możemy odczuć duchy pomocne, które czasami nie idą do źródła z powodu innych duchów, które utknęły niżej i przeżywają mocno swoją pętle. Bardzo dobry obraz duchów przedstawił film “Inni”, “Nasz Dom”.

Ostatnim poziomem jest tzw. Poczekalnia w której odzyskujemy utracone zapisy i pozbywamy się łańcuchów karmicznych. Czasami nie wystarczy odesłać ducha do poczekalni ponieważ duchy wracają ze względu na miłość do innych duchów, które utknęły w pętli i mroku.

Działania

Jeśli odczuwasz bliskość zmarłej osoby, a życie nie idzie tak jak byś chciał to znak iż są inne powody iż duch przodka jest przy tobie. Możemy zadziałać i szukać problemu, który męczy inne duchy. Mogą to być problemy związane z osobistymi relacjami, które was łączyły, a wciąż o nich myślisz. Nie można zapominać również o osobach zmarłych jak by nie istniały, one także mogą mieć takie same problemy jak my. Oczyszczenie Linii pokoleniowej może przynieść wiele korzyści nie tylko jednej osobie ale i całej rodzinie. Takie działania są bezbolesne, a przynoszą wiele ulgi żyjącym oraz odeszłym.

5 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze