Dusza jest energią nie można jej dotknąć czy powąchać. Jest kulą w przestrzeniach energetycznych. Jest jak gwiazda, która zaczyna BYĆ. Ma określone lata swojego istnienia, jest wyrwą energetyczną uniwersum. Powstaje ze złączonych i spotkanych ze sobą innych energii dzięki źródłu. Wyjątkowe i dobrane energię są unikatowe, piękne z miłości (Boga) a z nich rodzi się właśnie dusza. Gdy się rodzi, rodzi się z nią plan boski. Jej wyjątkowość, potencjał i moc. Kierunek w jakim się przejawi i wzrośnie. Zapominanie o swojej wyjątkowości powoduje wygaszenie duszy (gwiazdy).

Dusza stanie się nie śmiertelna tylko wtedy gdy odnajdzie w sobie miłość, wzór boski. Musi zaświecić sama w sobie. Może ona cały czas pobierać światło i energię ze źródła do czasu kiedy sama zaświeci i zrozumie iż może także świecić sama i być nieśmiertelną. Wystarczy tylko zechcieć.

Grafika przedstawia pierwotny wzór źródła aby poznać swoje predyspozycje energetyczne. Możemy odczuć na swoim ciele spokój i łagodność. Obraz przedstawiony ma cel odnalezienia siebie i poznanie własnych wartości i odświeżyć pierwotne zapisy, które zostały utracone. Będzie on pozwalał oszukać czas, który nas goni. Grafika wzmocni nasze talenty, będzie ona działać gdy zaczniemy chcieć ją zrozumieć lub odczuć. Patrzenie na nią będzie sprawiało iż czas się zatrzymał z poczuciem spokoju i łagodności. Łagodność tu jest kluczem do odnalezienia.

Węzeł ten kasuje większość blokad odcinających od wyższych wymiarów Ciebie samego.

Węzeł przygotowany jest do formatu A3,
w formacie A4 działa do ok 10%.

5 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze