Czym jest żywa woda?

Przyjmuje się, że jest żywa woda jak i martwa woda. Za żywą wodę utrzymuje się taką, której struktura po zamrożeniu ma w minimum 50% utrzymany w pełni kształt heksagonalny, tj. próbka wody jest zamrażana i jeżeli w próbce kryształki heksagonalne są w ilości minimum 50% taka woda uznawana jest jako żywa.

W większości woda, która nas otacza jest wodą martwą (woda w kranie ma 5% prawidłowej struktury), a nie od dziś wiadomo, że woda to życie. Dobrej jakości woda odpowiada również za jedną z najbardziej istotnych dla organizmu człowieka funkcji, zapobiega błędom podczas replikacji DNA, która jest częstą przyczyną powstawania nowotworów.

Były również prowadzone badania na temat pewnych ukwiałów – średnia długość ich życia to ok. 50 lat, ale był rejon, w których ukwiały żyły do 120 lat, a wynikało to tylko z różnicy jakości wody. Dlatego są na rynku różnego rodzaju strukturyzatory, które działają w pewnym zakresie. Jednakże energetyzowana woda z góry, działać będzie zdecydowanie inaczej, ponieważ działa nie tylko na ciało fizyczne człowieka, ale również na pozostałe jego ciała – ciała energetyczne (ciała energetyczne zaś wpływają następnie na ciało fizyczne).

Sposoby wykorzystania żywej wody

Jemy po to aby dostarczyć energii organizmowi, pobierając czystą energię – również w formie naenergetyzowanej wody – zasilamy wszystkie procesy w organizmie czystą energią. Woda ta wspomaga wszystkie procesy uzdrowieńcze, pomaga na bóle głowy, silnie wspomaga podczas leczenia, kwiaty na tej wodzie rozwijają się zdecydowanie lepiej – sposoby na jej wykorzystanie są dziesiątki.

Jak zrobić żywą wodę?

Przygotowany przez nas węzeł energetyczny należy pobrać z tego linku, następnie należy go wydrukować w kolorze, w formacie A4 (czarno-biała wersja też działa tylko jest słabsza o ok 25%) i najlepiej sobie zalaminować z uwagi na kontakt z cieczą. Działa samoczynnie, tj. stawiamy np. 2 butelki wody na wydrukowany węzeł i po ok. 30 minutach woda jest naładowana. Jednorazowo nie kłaść więcej niż 2-3 litrów wody. Zmienia strukturę energetyczną wszystkich płynów, niektórych leków i alkoholi poprawiając ich strukturę, które zostaną położone na ten węzeł energetyczny. Ładuje / energetyzuje również przedmioty metalowe np. biżuterię.

W trakcie uzdrawiania na odległość następuje również ładowanie wody, woda ładowana w trakcie uzdrawiania jest zdecydowanie silniejsza – w tym celu należy przed godziną 20tą pozostawić 1 butelkę 1,5L na wydrukowanym węźle energetycznym i pozostawić ją do rana. Następnego dnia woda jest w pełni naładowana i gotowa. Max 1.5 litra wody (raz dziennie), np. 3×0.5L lub 1×1,5L, w przypadku położenia większej ilości wody na węzeł energetyczny, może nie zadziałać w ogóle.

Wody po naładowaniu nie podgrzewać.

4.2 6 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze