Pra-Matka – Najwyższa Energia Wszechświata – Ewa

Mieszkanka Edenu, owoc którego możemy zasmakować tutaj na ziemi. Jest żeńską energią rodząca życie, to ona pozwala nam doświadczyć opieki a wraz z nią wdzięczności i bogactwa na ziemi od ojca. Przynosi nam urodzaje na ziemi, a wraz z tym otrzymujemy duchowe serce, większą świadomość.

Jest wyższą wibracją: jak miłość czy pokochanie – bo to ona rodzi – jest twórcą życia – rodzi mężczyznę. Posiada filtr który oczyszcza, a także chroni, a co najważniejsze opiekuje się nami bez oczekiwań. Jest skarbnicą mądrości, delikatnym kwiatem.

Dzięki wysokiej wibracji możemy doświadczyć wyższego Ja.

Ewa zjadając jabłko nie umarła – stała się pamięcią do drogi prowadzącej do Raju. Eden jest w niej i dzięki niej możemy obudzić w sobie świadomość i powrócić do domu swego.

Ewa to matka – inaczej Gaja, energia Yin.

Otacza nas w przyrodzie, a także w życiu codziennym. Jednakże jest jej coraz mniej. Przyroda wymiera, a wraz z nią żeńska energia.

My ludzie posiadamy tej żeńskiej energii coraz mniej. Wybieramy częściej energię męską – Yang Adama, ale to Adam w Raju poczuł się samotny. Zamiast opieki wybieramy walkę, pracujemy w pocie czoła nie widząc światła w naszej duszy. Dzięki Ewie, Adam zobaczył światło w sobie.

Opieka stała się dla nas poświęceniem, obowiązkiem. Nie potrafimy zobaczyć bezinteresownej opieki z miłości. Traktujemy to za czynność do zapłaty.

Kobieta stała się symbolem drwin i walką o miejsce w szeregu na utopijnej piramidzie. Niedocenianie tej energii powoduje wycofanie się świadomości duchowej. Zamknięte są oczy Adama i ludzkość poczuła pustkę. Zatracający się ludzie żyją w iluzji kłamstw, szukając nadziei na lepsze jutro.

Nadzieja jest matką iluzji, która nie pozwala umrzeć i otrząsnąć się. Każda Religia niszczy tą energię, stawiając kobietę za mężczyzną co burzy całą harmonię. Powoduje to iż ludzie przyjęli iż walka o byt jest najważniejsza, a przyroda zostaje w tyle jak kobieta. Środowisko wymiera, a wraz z nią duchowość. Wzrasta u kobiet niepłodność i coraz częściej zaburzenia energetyczne płodów, a wraz nią choroby energetyczne takie jak zespół Downa, Autyzm, porażenie mózgowe.

Kobiety zapomniały jak być prawdziwa kobietą. W dzisiejszym świecie jest to niemalże niemożliwe. Powstały ruchy obronne , które bardziej przypominają walkę, niż delikatność i mądrość kobiecą. Mężczyzna staje się pusty – nie widząc swojego światła, szukając go po świecie robiąc z siebie sfałszowany obraz. Anioł jak inne symbole duchowe są karykaturą, a nie prawdą. Bez filtra zjadamy wszystko co nam podają media i stajemy się odchodami – nawozem dla żerujących.

5 2 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze