Myśli to energia która nas otacza.
Jeśli mamy bardzo dużo myśli – to jesteśmy nimi przytłoczeni i prze energetyzowani, a inne energie mogą do nas po prostu nie docierać np. kiedy idziemy zdawać egzamin i myśli krążące wokół nas nie pozwalają przebić lecących z świadomości podpowiedzi, albo nie pozwalają nam usłyszeć tego co się do nas mówi – myśli wtedy są najważniejsze i dochodzi do ich zapętlenia, a w efekcie do powstawania wewnętrznych konfliktów. Nie potrafimy się skoncentrować, ani wyciągać właściwych wniosków czy spojrzeć na świat w sposób bardziej prawdziwy. Myśli biorą wtedy górę nad naszą całą rzeczywistością, a potrafią nawet wykreować swoją własną – wtedy wpadamy w własne iluzje. Układają nam całą przestrzeń życiową czy postrzeganie rzeczywistości. Myśli to nic innego jak nasze ciało energetyczne, które buduje się poprzez wykreowane wcześniej myśli.

Nasze ciała energetyczne – a jest ich dziesięć – aby funkcjonowały muszą sięgać po własne zbiory wiedzy z innych ciał energetycznych (w tym i myśli), a jeżeli mamy tylko myśli – krążące wokół nas samych, nasze ciało myślowe zagłusza pozostałe ciała. Wtedy nasz świat energetyczny jest zamknięty w bańce niewiedzy i własnych kreacji myślowych.

Pierwsze kreacje myślowe otrzymujemy od własnych rodziców i najbliższego otoczenia – i to kształtuje naszą podstawę i fundament, po osiągnięciu samodzielności idziemy do szkoły, a tam kształtuje się nasze dalsze postrzeganie świata oraz myślenie. Wszystkie nauki, które otrzymaliśmy nie są tylko wyuczone. Coraz większy nacisk rodziców czy szkoły, powoduje często większą utratę własnego samodzielnego myślenia.

Im większy reżim systemowy – tym większa bańka myślowa zamykająca wyrażanie się poprzez choćby twórczość. Dziecko powinno samodzielnie myśleć i postrzegać świat – a to jest bardzo ważne. Aby wykreować w nim własne zdanie, wartość postrzeganej osoby, jak i również rzeczywisty obraz świata. Dziecko powinno uruchomić w sobie pozostałe ciała energetyczne aby móc poprawnie funkcjonować, rozwijać zmysły takie jak węch, słuch czy własną intuicję, a nawet ciała duchowe, które są drogą do oświecenia przy udziale świadomości.

Każda uwaga rodziców czy ocena – zatrzymuje patrzenie, włącza się wtedy energetyczny system obronny wbudowany w myśli. Aby prawidłowo postrzegać świat należy też czuć i patrzeć. To są nasze zmysły, które pomagają nam w własnej ocenie otaczającego świata. Można wtedy wchodzić w kreację i twórczość. Im więcej myśli mamy od innych osób, stajemy się wtedy tworem tych ludzi czy instytucji. Jeżeli nie mamy obudzonych swoich własnych pozostałych ciał energetycznych nie jesteśmy wstanie odczuć nic poza myśleniem czy też wyobrażaniem sobie tego co nam myśli dyktują.

Nie czujemy wtedy, ani nie słyszymy dotyku energii. Małe dzieci przebywające w naturze widzą i postrzegają więcej barw. Mogą zobaczyć aurę, poświatę, a nawet duchy czy byty. Byty są właśnie kreacją powstałą z myśli, które w namnożeniu dużej ilości tychże myśli – zaczynają żyć własnym życiem. To właśnie ludzki umysł jest w stanie wyprodukować takie byty czy istnienia.

Bywa iż człowiek nie jest w stanie nawet zapanować nad własnymi myślami, co powoduje iż wtedy występują stany chorobowe takie jak schizofrenia, zespoły paranoidalne, rozdwojenie jaźni czy inne wady umysłowe. Prowadząc w konsekwencji do autodestrukcji.

Jednym z rozwiązań na natłok myśli jest praca, która sprawia iż zapominamy o niepotrzebnych myślach. Praca powinna być tym czym chcemy wyrażać siebie. Jeśli nie mamy takiej pracy to znak iż nasza wola jest zaburzona przez złą kreacje samego siebie. Może to w efekcie powodować odwrotny skutek czyli namnażanie myśli. Jeśli chcemy pozbyć się niechcianych myśli, które powodują u nas zmartwienie, smutek, nostalgie czy apatie należy sięgać po wyższe cząstki samego siebie – a można je budzić i rozwijać przy pomocy natury czy medytacji.

Przygotowaliśmy węzeł energetyczny, który pozwoli oczyścić Wasze wszystkie myśli. Przygotowany jest do formatu A3 – wydrukowany w formacie A4, będzie działać słabiej o połowę. Wystarczy pociągnąć włącznik umieszczony po prawej stronie obrazu, aby duchowy wentylator się uruchomił i rozdmuchał niechciane myśli.

Może powodować odbudowę neuronów w mózgu, w tym też regenerację mózgu. Poprawia i kalibruje zapisy DNA. Polecane w szczególności dla osób z chorobami natury umysłowej, takimi jak np.: Alzheimer, Zespół Downa, Autyzm, Porażenie Mózgowe. Ustawia poprawny algorytm myślenia. Usuwa również emanacje, kody, negatywne programowanie umysłu oraz częściowo przyzwyczajenia.

Plik należy pobrać tylko z poniższego linku, (pobranie zdjęcia z wpisu powyżej treści nic nie da!) nie można go przepisywać, zapisywać, modyfikować w żaden sposób – nie będzie wtedy działać.

Węzeł przygotowany jest do formatu A3

5 2 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze