Istotne dla naszej istoty jest zrozumienie tego – czym są emocje. Emocje są jednym z Twoich ciał, a Emocje chcą żyć.

Emocjom kompletnie nie zależy na tym (mimo iż jest to nasze jedno z ciał), abyśmy byli szczęśliwi, albo popadali w depresję – one chcą po prostu żyć, im jest to  obojętne jakimi emocjami je będziemy karmili, one chcą po prostu się wyrażać.

Czasami wchodzenie w negatywne emocje prowadzi do stanów autodestrukcyjnych, które w długiej perspektywie czasu kotwiczą się tak mocno, że odbieramy to jako stały zapis hologramu, który wyświetlamy – przyzwyczajamy się do stanu w którym tkwimy i uznajemy go za naturalny stan BYCIA. (tak jak krowa, urodzona w zagrodzie, nie odczuwa problemu tego, że żyje w zagrodzie, odczuwa je tak jak normalne środowisko)

Emocje są energią zazwyczaj wielobarwną, wytwarzana jest ona poprzez nasze pierwsze ciało energetyczne. To ciało podstawowe i jest tzw. Generatorem. Wygląda to jak lejki ułożone pionowo na ciele. Pobierają one energię i to od doświadczenia całej istoty zależy co jest pobierane i co wysyłamy na zewnątrz. Ta energia jest wymienna – także informacyjna. Nasz nastrój wpływa właśnie na aurę która jest właśnie zmienna. Ludzie sensytywnymi otwarci mogą je zobaczyć lecz ona nie jest duchowa ani nie ma nic wspólnego z duchowymi sprawami.

To ciało można nazwać emocjonalnym lub ciałem czakr, rozwinięcie tych ciał i osiągnięcie w nich harmonii jest możliwe tylko wtedy gdy inne ciała osiągają harmonię. Nie można ich zamykać ani kontrolować. To ciało duchowe wpływa na rozwinięcie się tych tych lejków. Złudne medytacje i kontrolowanie tego ciała nic nie daje. Bawiąc się w najniższym wymiarze może tylko wyrządzić ludziom sporo krzywd energetycznych. Nauka poprzez wymianę tych Energi jest nierozłącznym elementem rozwoju człowieka. Ciało emocjonalne potrzebuje tych energii do wygenerowania w sobie swoich energii i nauki poznawania. Gdy jesteśmy naładowani złymi energiami czyli wywołują u nas lęk lub strach, staje się ono dla nas destrukcyjne. Jest to zła interpretacja i zła filtracja organizmów żywych.

Nasze ciało emocjonalne nie ma logiki ani rozumu w doborze tych energii, ciało chce się karmić i żyć. Możemy odczuwać strach podczas pożaru i uruchomić złe emocje lub odczuwać dobry strach podczas skoku z bungee czy inny emocjonalny sport, to wszystko zależy od nas – który kierunek wybierzemy i jak będziemy się karmić. Duszę mają swój określony kolor do rozwoju siebie samego i nie ma jednego wyjątkowego koloru i lepszego. Każdy ma swój rozwój jak i każde małe dziecko ma swój etap rozwoju. Niekiedy wpada się w złe nawyki energetyczne i ciało jest głodne i popycha nas w złych kierunkach moralnych.

Zaczyna odbywać się konflikt między ciałami co daje odwrotne skutki do rozwoju siebie samego. Zaczyna się destrukcja. Jednak ciało podstawowe daje nam siły życiowej i bez niej wszystko może być nijakie, to dzięki emocjom możemy uzyskać siłę czy motywację do działania lub artystyczne projekty. Na kontrolowanie emocji można wpłynąć gdy ciało jest najedzone. Dlatego ważne jest aby mieć zapewnione podstawowe potrzeby. Gorzej jest ludziom gdy są koloru czerwonego bo oni pragną silnych przeżyć i dużej adrenaliny.

Co można zrobić aby ciało było zharmonizowane i najedzone? Stare schematy uwarunkowały nasz generator. Należy go przeprogramować jak komputer na nowe energie, które nie będą na nas destruktywnie działać.

Przygotowany węzeł energetyczny przedstawia nam symbole, które mają na celu ułożyć nasze receptory i fale mózgowe na odpowiedni tor. Oglądanie tej grafiki powoduje wyhamowywanie niewłaściwych i niechcianych receptorów już wpisanych w nasz mózg, które to przywołują niechciane emocje i zdarzenia z wcześniejszych chwil w życiu. Poprawia stan, w którym się jest w danym czasie. Obraz ten trafia do kory wzrokowej gdzie dalej jest przetwarzany i zapamiętywany w naszej nieświadomości, gdzie bardzo dobrze warunkuje nasze dalsze postrzeganie i percepcję patrzenia.

Obraz ten jest zaczerpnięty z wyższych wymiarów, patrzenie na ten obraz (węzeł energetyczny) wpływa na wyhamowywanie zbędnych stanów, które wpływają na stan emocjonalny. Będziemy stawać się łagodniejsi w odczuciu. Niekorzystne stany emocjonalne będą amortyzowane i wyrzucane. Odczujemy ulgę, a nasz oddech będzie zmieniać się na głębszy. Nasze komórki będą się bardziej natleniać, a finalnie inteligencja będzie wzrastać oraz harmonia z otoczeniem. Uruchomienie tego procesu robi się tak, że w wyobraźni umieszczamy siebie prawym dolnym rogu, w złotym dziecku, a kiedy już w nim jesteśmy – kierujemy się do środka obrazu, w którym jest kryształowe duchowe serce. Jest również droga odwrotna – kryształowe serce kierunkujemy w prawy dolny róg – do nas samych, niższych.

Węzeł musi być w formacie A3, w formacie A4 nie działa. Cząstkowo działa jednakowoż na inną naszą powłokę – na nasze potrzeby.

Węzeł ten pomaga usunąć większość narzucanych iluzji.

Węzeł przygotowany jest do formatu A3

4 2 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze