Czytanie chorób z twarzy to bardzo pomocna technika, której początek wywodzi się z wiedzy starożytnej medycyny chińskiej. Twarz ma wiele warstw, można wyczytać z niej charakter człowieka, o czym możesz przeczytać w tym wpisie – czytanie charakteru z twarzy. Nie mniej można wyczytać również wiele nieprawidłowości jak i oznak chorób.

Przygotowana mapa twarzy, mówi dość wiele. Chodzi o to, że każda część twarzy powiązana jest z odpowiednimi organami. W przypadku nieprawidłowego działania danego organu, na twarzy w danym miejscu możemy odnaleźć zaczerwienienia, zazielenienia, wypryski i innego typu anomalie.

Alkoholicy często posiadają tzw. czerwony nos (aż do wysokości oczu, czasem powierzchnia jest jeszcze większa), ponieważ alkohol rozrzedza krew, serce musi to przetaczać i się z tym męczyć, stałe obciążanie tych organów poprzez styl życia, powoduje nieprawidłowości w pracy tych organów. Długoletni palacze papierosów będą mieć zaś zaczerwienione policzki w związku z zwyrodnieniami płuc.

Często na kacu, pojawiają się dołeczki w oczach lub zasinienia pod oczami, mówią one o nieprawidłowym nawodnieniu organizmu i/lub nieprawidłowej pracy nerek.

Najczęściej pojawiające się anomalie to zasinienia lub zaczerwienienia danych miejsc, zazielenienia mogą mówić o stanie nowotworowym danego organu.

Wypryski w danych miejscach, mogą mówić o drobnych anomaliach, zwykle żywieniowych, związanych z dietą, np. wypryski w okolicach ust mogą mówić o nadmiarze soli lub cukru w diecie, wypryski na zewnętrzu policzków jak i nad linią brwi mogą mówić o problemach hormonalnych.

5 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze