Anioły – na świecie jest dużo historii na temat aniołów.

Przedstawimy wam prawdę ,o której powinniście się zapoznać i która odwiedzie was od wszelkiego kłamstwa. Pierwsze wyobrażenia aniołów istniały w starożytnym Egipcie i Babilonii. Jak samo mówi jest to tylko wyobrażenie, obrazy tzw. symbolika. Na każdym kontynencie istniały wyobrażenia, przekazywane opowiadania na temat istot nam pomagającym. Takie jak cherubiny, archanioły, giny i inne.

W świecie duchowym nie materialnym występują tylko i wyłącznie stany nie namacalne. Na poziomie energetycznym można zobaczyć kształty gołym okiem czasami kolory, wyostrzone zmysły i receptory mogą doświadczyć czucia niskoenergetycznych wibracji. Masażyści pracują właśnie z takimi energiami niskoenergetycznymi.

Ludzie, którzy doświadczają widzenia aniołów odbierają przekazy niskoenergetyczne i energetyczne. Przekaz duchowy natomiast zazwyczaj podpowiada jasnowiedzeniem, że to jest anioł. Wyobrażenia mogą być rożne u ludzi, jest to zależne od doświadczeń tychże ludzi. I mogą być całkowicie odmienne.

Dlaczego widzimy to co inni ?

Jesteśmy wszyscy połączeni do jednego źródła i możemy widzieć podobne rzeczy. Stąd też są różne wyobrażenia na ten sam temat. Chrześcijanie mają swojego anioła stróża a w innej kulturze gin przypominający ducha lub u Indian duchy opiekunowie. Prawda jest taka, iż każde istnienie ma swój system obronny i jakiej nazwy czy marki ono jest nie ma znaczenia. Może to być przezroczysta postać ze skrzydłami lub chodzący człowiek o duszy anielskiej, albo opiekun duch, opiekun zwierzę, nawet świetlista postać z oczami głębokiego kosmosu.

Wszystko to jest obronną w walce z energetyką. Radzę tutaj zauważyć, że ingerencja na nasze ciało fizyczne, energetyczne, a także duchowe poprzez czynniki zewnętrzne takie jak chrzest i inne obrządki religijne, powodują blokady. Dzisiejsze chrześcijaństwo i inne religie są dzisiaj zastąpione wkodowanymi na pamięć programami, które nie mają sensu. Duchowość trzeba czuć, takich rzeczy nie nauczymy się na pamięć z książek. Nasze zmysły i rozum są darem od Boga po to by z niego korzystać.

Systemy obronne ciała fizycznego

Najczęstszym systemem obronnym w naszym ciele to fantazjowanie, radość, śmiech, podniecenie. W trudnych sytuacjach potrzebujemy ich bardzo wiele. Ciężkie choroby psychiczne, to nic innego jak karmienie się dużymi fantazjami i urwanie się ze realnego świata, tak zwana schizofrenia. Częsta depresja prowadzi do szukania takich mechanizmów i człowiek szuka sposobów. Lekomania i narkomania. Każde nałogi utrzymują stany typu euforia. Niestety zachodzi tu do uszkodzenia mózgu i nasze ciało przestaje produkować potrzebne substancje np. serotonina. W ciągłej walce o przetrwanie w świecie fizycznym i chęć bycia w innych realiach często występują fantazje na punkcie religijnym. Stąd duże przekonanie iż Anioły są tylko wytworem fikcyjnym. W religii występuje złudna nadzieja, której ludzie w czasie upadku poszukują, ale są tam fałszywe informacje, które potem ograniczają człowieka prowadząc do całkowitej utraty kontaktu ze światem i poszukiwania prawdziwego problemu.

Jednym z najczęstszych osób trafiających do ośrodków psychiatrycznych z punktu religijnego są chrześcijanie, ponieważ przyjmują swoje winny i brak walki, najrzadszym z przypadków są żydzi {judaizm} ponieważ w tej religii jest ważna siła wyboru – wola, tzw. ząb za ząb. Psychicznie są oni silni. Dlatego ważne jest co wybieramy w życiu i co jest dla nas dobre by nasz system obronny wiedział co ma robić i przed czym ma się bronić.

Ludzkie Anioły na Ziemi

Żyjąc szczęśliwie nie są potrzebne żadne używki czy narkotyki. Sami doświadczamy podobnych stanów euforii, podniecenia, szczęścia. Takie efekty można osiągnąć przy pracy nad sobą. Rozwijać się duchowo i zawodowo. Warto docenić ludzi, którzy już osiągnęli jakiś poziom i mogą nam pomóc.
Nawet masażysta może nam pomóc zrobić krok w przód. Ludzie, którzy mają chęć pomagania innym – można ich właśnie nazwać takimi aniołami. Pomagają nam zwalczyć blokady i co ważne ograniczenia systemowe. Osoby rozwijające się duchowo i energetycznie mogą nas poprowadzić ku harmonii, jak żyć pełnią energii, odblokować zmysły i doświadczać podróży, uczucia przychylnych energii takich jak właśnie – aniołów albo opiekunów. A co najważniejsze spełnić swoją egzystencje w byciu szczęśliwym.

4.5 2 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze