Kryształowe dzieci

Takie dzieci wyróżniają się swobodą bycia, nie są bezmyślnie zapisanymi plikami trafiającymi do systemu tego świata. Są otoczone troską, opiekuńczością i miłością. Stąd pogląd o spokojnej ciąży i nocy bez kolek. Tak naprawdę każdy może być takim dzieckiem, jednak świat systemowy niszczy i programuje takie dzieci na funkcje na które w świecie będzie większą korzyść. System jest programem, który jest stabilny, układający klocki według wzoru dla lepszej kontroli. Nie znosi chaosu i błędów. Wyjątkowe dzieci są anomalią, która zmienia i chce lepszego świata. Myślą i czują w sposób całościowy, jednoczą się z ludźmi, zwierzętami, roślinami i ziemią.

Czas

Są okresy historyczne, kiedy potrzebne są światu dzieci o zamierzonej osobowości. Stąd określenie o ich charakterze. W latach 70 i 80, kiedy świat potrzebował dużej zmiany rodziły się dzieci indygo, które są indywidualistami, nie tolerują przymusowych zadań takich jak szkoła, religia. Są bardzo pobudliwe ruchowo i chętne do działania. Teraz w roku 2020 widać ich prace, kiedy głośno słychać o fałszywym mydleniu oczu przez system.

W świecie jest coraz mniej osób, które wierzą bezpodstawnym religiom, a szkolnictwo jest mniej wymagające jak dotychczas. W latach 1990 – 2010 rodziły się dzieci kryształowe. To potomkowie dzieci indygo. Przede wszystkim dzieci te charakteryzują się znacznie innym podejściem do komunikacji niż większość z nas. Tak jakby coś otworzyło je na porozumiewanie pozazmysłowe. Są bardzo otwarte na świat. Potrafią być bardzo wrażliwe na różne bodźce. Spokojne o przenikliwych oczach. Nie zamykają się, jak indygo, by walczyć, pokazują światu jak się porozumiewać.

Od niedawna zaczęły się rodzić dzieci tęczowe z wysokimi wibracjami. Jest to gatunek ludzi, który ma wyrównać równowagę mentalną ludzi. Takie dzieci mają silną wole i mogą być dużą przeszkoda dla systemu.

Aura

Nazwy takich dzieci wzięły od aury, która jest wyznacznikiem pewnych cech osobowości, którą najczęściej posiadają. Aura może się zmieniać bardzo często u człowieka, wszystko wynika to tego w jakim jesteśmy stanie. Nie należy tutaj przypisywać stałego koloru do człowieka, chyba że potrafi stale utrzymywać te stany i wibracje.

3.7 3 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze