Czarna rzeczywistość

Czarna rzeczywistość dotyka wielu z Was, ale bez przeciwieństw nie docenilibyśmy dobrego. Jeżeli od razu trafilibyśmy do dobrych drzwi nie wiedzielibyśmy, że są one tymi właściwymi. Jeżeli wszystko na świecie byłoby cudowne nie wiedzielibyśmy, że jest to cudowne lub złe, nie mielibyśmy porównania. Życie ma być drogą, nauką, doświadczaniem, dzięki przeciwieństwom możemy docenić naukę, wartości, życie. Po burzy zawsze wszak wychodzi słońce. To co dzieje się w Waszym życiu jest tylko tym jak na to reagujecie i co wysyłacie.

Jedna osoba nie ma żadnych problemów i jedno niefajne zdarzenie zostanie wyolbrzymione do rangi najgorszej chwili na świecie. Dla osoby z problemami to, że kot zrobił na schody będzie żadnym problemem. Całość jest tylko w głowie – czyli jak na to patrzymy, jak to odbieramy, jak reagujemy.

Wspólna przestrzeń

Jeżeli jeden z domowników wstanie lewą nogą, zacznie wrzeszczeć i krzyczeć z byle powodów na każdego to dla słabych psychicznie i energetycznie osób będzie terrorystą, będzie zasiewać truciznę, złe emocje, złe wibracje, złe projekty, będzie podporządkowywał sobie innych – w ten sposób cały dom przejmie sposób myślenia i widzenia od tej trującej / negatywnej osoby, a przecież to jak i o czym myślimy, w jakim jesteśmy stanie psychicznym decyduje o tym czy osiągamy sukcesy w życiu czy dno.

W drugim wariancie tego samego zdarzenia, przychodzi osoba pozytywna, mocna psychicznie, silna energetycznie, nagle pesymistyczne osoby zaczynają się uśmiechać, zaczynają się zakochiwać w osobowości, zaczynają bowiem czerpać pozytywną energię od tej osoby, po wizycie takiej osoby jest nam od razu lepiej, inaczej patrzymy na (ten sam) świat. Dlatego tak ważne jest aby być opanowanym i kontrolować swoje emocje, bowiem moc bierze się z ciszy – ciszy w nas. Kiedy jest cisza emocjonalna, harmonia w umyśle, jesteśmy pozytywni – możemy więcej, życie nam się lepiej układa, przyciągamy więcej pozytywu do naszego życia.

Negatywna energia

Przytoczę jedną historię kiedy to ktoś jechał autem, cały czas narzekał, a to beznadziejne auto, a to wszystko do dupy, wszystko beznadziejne itd – auto się psuje, a to biegi nie działają, a to pasek się zerwał – takich przypadków jest mnóstwo – wysyłając negatyw otrzymujemy negatywną energię, wysyłając pozytyw otrzymujemy pozytywną energię. Wszystko co Was otacza zbudowane jest z cząsteczek, które wyświetlają rzeczywistość, wszystko to formy energii. Część energii – niezależnie od polaryzacji pozytywna czy negatywna –  jest odbijana, a część pochłaniana jest przez dosłownie wszystko; przez ludzi, meble, przestrzenie użytkowe, zwierzęta itd.

To jaką mamy rzeczywistość w wielu przypadkach i w bardzo dużym stopniu, zależne jest od tego kim się otaczamy (kim się wypełniamy), ponieważ z osobami z którymi przebywamy wymieniamy się planami na przyszłość, pomysłami, wizjami, sposobem na życie itp. Otaczamy się nieudacznikami, pesymistami, czarnowidzami – tak i my będziemy patrzeć na świat, otaczamy się optymistami, przedsiębiorcami, osobami sukcesu – takimi i my będziemy prędzej czy później – a na pewno dużo ułatwi i na pewno zmotywuje.

Pesymistyczne wizje

Jeżeli w kółko wyświetlamy pesymistyczne wizje w głowie, to całe otoczenie jest tym przesiąknięte i nawet optymistyczna osoba wchodząc do takiej przestrzeni, zostaje kłuta taką projekcją, zaczyna gorzej się czuć i prawdopodobnie szybko opuszcza taką przestrzeń, to samo dzieje się gdy wchodzimy do restauracji prowadzonej przez negatywnego szefa czy szefową – wchodzimy i pierwsza myśl, która się pojawia to to że więcej tu nie wrócimy, albo że wychodzimy. W takich przestrzeniach częściej dochodzi do opętań ( samoopętań ), nawiedzeń i tego typu innym.

Domy i mieszkania pokomornicze

W domach po licytacjach komorniczych jest bardzo negatywna energia zwykle, ludzie tracą dobytek, jest tam forma nieszczęścia, negatywu, która do tego doprowadziła, że życie się nie ułożyło i to wszystko żyje w przestrzeni, dlatego należy uważać na to, po kim kupuje się dom, auto, mieszkanie, ubrania – ponieważ przyodziejemy kogoś szaty na jakiś czas i mogą wychodzić dziwne niesnaski lub możemy gorzej się czuć przez jakiś czas, aż wypełnimy to swoją energią, gorzej jeżeli mało w nas pozytywu i negatywna energia nas pochłonie, wtedy warto skorzystać z usług bioenergoterapeuty w celu oczyszczenia przestrzeni i zmiany tej przestrzeni na pozytywną, na pewno będziemy po takim zabiegu lepiej spać, lepiej myśleć, lepiej funkcjonować i będziemy cieszyć się lepszym zdrowiem.

5 3 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowane
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Cenna wiedza. Na pozór oczywista ale jak się okazuje nie do końca.