Czy bioenergoterapia może zaszkodzić – fakty i mity

Tak, bioenergoterapia może szkodzić i to bardzo. Wiele osób jest nieświadomych otaczającego nas świata energetycznego jak i duchowego, oczywiście jest również świat przeciwny ludzkości. Bioenergoterapeuci jak i ludzie często odczuwają różne podpowiedzi, energie płynące, ale nie umieją rozróżnić często polaryzacji tychże energii jak i ich rodzaju. Bywa często iż nieświadomi ludzie idą do różnej maści uzdrowicieli – którzy często być może chcą pomagać, i owszem – ale ich intencje, nie muszą być właściwe, dodatkowo również nieoczyszczeni po innych ludziach potrafią zarażać innych mieszankami swoistych energii lecących od innych ludzi. Ponieważ nie wchodzą w światy energetyczne oraz duchowe, niezorientowani w tym co robią, toną w energetycznym bagnie niejednokrotnie pogarszając sytuację zdrowotną ludzi. W tym miejscu należy wspomnieć, że są też i fajni uzdrowiciele. Przez wiele lat z uwagi na powyższe, narosło wiele mitów na temat prawdziwej bioenergoterapii czy też energoterapii jak i uzdrawiania duchowego.

Jak zweryfikować bioenergoterapeutę ?

Tudzież, niezorientowani w energetyce ludzie, najprościej mogą zweryfikować jakość usługi bardzo prosto. Zainfekowany człowiek, różnego rodzaju energiami, myślami, intencjami itp ma zwykle gorsze samopoczucie, gorszej jakości myśli, sen jak i ma po prostu gorsze samopoczucie, a samo życie się po prostu człowiekowi sypie.

Po dobrej jakości uzdrawianiu, mamy jaśniejsze myśli, lepsze samopoczucie, życie nam się rozpędza, mamy lepsze relacje z ludźmi i ogólnie, jakość naszego życia jak i zdrowia się znacząco poprawia.

Zdarzyło mi się czyścić po innym uzdrowicielu człowieka, od razu było łatwo wyczuć przygnębienie, niską wibrację w okolicach brzucha – bo tam zwykle ona się zbiera. Każdemu nie do końca doświadczonemu terapeucie może się zdarzyć infekowanie ludzi. Dlatego często mierzy się taki czynnik jak np. w ilu % pomógł a w ilu zaszkodził, może pomógł w 40% ale zaszkodził w 60%. Dlatego tak bardzo ważne jest dbanie o czystość przez uzdrowiciela i umiejętność oczyszczania siebie oraz przestrzeni po ludziach.

Doskonałość uzdrowiciela

Im uzdrowiciel doskonalszy w człowieczeństwie tym jego wpływ na uzdrawianego jest większy, dlatego też rozróżniamy różne formy uzdrowicieli. Przeciętny bioenergoterapeuta dobrym słowem, intencją uruchamia tak naprawdę wewnętrznego lekarza – poniekąd zwanego jako placebo, i wtedy my wiarą w to, że on nas uleczy, leczymy sami siebie tak naprawdę – wtedy im bardziej wierzymy w uzdrowiciela, tym bardziej się otwieramy na uzdrawianie tym działanie jest mocniejsze.

Dobry energoterapeuta, widzi, czy energia poszła, czy została przyjęta – tu jest prawo wolnej woli, jeżeli ktoś jest otwarty na uzdrawianie w 20% to tak jakby otworzył kran z energią na 20% tym samym efekt znacznie mniejszy. W przypadku dobrych energoterapeutów czy uzdrowicieli duchowych czynnik zwany właśnie jako placebo znacząco maleje.

4.7 6 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze