Jak otworzyć się na nowy związek  – echo przeszłości

W przypadku kiedy związek dwojga ludzi zostaje zakończony, echa tego związku mogą wybrzmiewać jeszcze bardzo długo, niekiedy to powoduje wewnętrzne blokady na nowy związek i nową przyszłość. Aby oczyścić umysł i swoją energetyczną przestrzeń z ciężaru poprzedniego / poprzednich związków – bardzo ważne, aby wszystkie przedmioty, które otrzymaliśmy od byłego/byłej wyrzucić lub sprzedać. Ponieważ przez te elementy będziemy się energetycznie łączyć z wspomnieniami, przeszłością i danymi osobami.

Wszystkie prezenty, typu pierścionek od teściowej, mogą zawierać ukryte intencje – nie zawsze pozytywne, dlatego też po takich “prezentach” często zdarzało się, że się ktoś pochorował, lub życie mu się przestało układać. Aby odciąć się od przeszłości, przemeblujmy mieszkanie wg. własnego upodobania, przemyjmy / przemalujmy ściany, zmieńmy ubrania, to spowoduje, że łatwiej będzie się nam otworzyć na nowe i łatwiej odetniemy się od obciążeń przeszłości.

Zmień warunkujące sceny przeszłości

Ponieważ jesteśmy sumą własnych doświadczeń, przeszłość warunkuje nas obecnych i przyszłych. Wyobraźmy sobie, że człowiek to taki robot, który uczy się zachowania i reakcji na dane bodźce. Jako dziecko uczymy się, że lewą ręką robimy to, prawą co innego, że garnek gorący nie dotykać bo parzy. Każdy bodziec, warunkuje nasze zachowania i reakcje. Jeżeli chcecie zmiany lub jej potrzebujecie, lub zauważyliście coś niefajnego w waszym zachowaniu i wam to dokucza – to właśnie Wy uwarunkowani własną przeszłością. Dla przykładu, sąsiad kupił nowe auto i odezwała się w Was zazdrośća zazdrość to nic innego jak bronienie samemu sobie. Wtedy wchodzicie w wyobraźni w sceny kiedy też odczuwaliście zazdrość i zmieniacie te sceny na odwrotne, tj. sceny w których chcieliście dawać wszystkim jak najwięcej – w przypadku zazdrości. W przypadku gniewu np. zamiast wybuchów gniewu, wybuchy radości. Ważne, aby warunkujące sceny przeszłości zamienić na odwrotne, im więcej ich przerobimy, tym lepiej uwarunkujemy siebie przyszłego. W ten sposób, wchodzimy w dany problem i przypominamy sobie wszystkie sceny, które to warunkują i im więcej sobie ich przypomnimy, i im więcej ich przerobimy tym lepiej.

5 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze