Mieszkanie / dom swój

Mieszkanie jest częścią nas, my mieszkamy w nim, a ono w nas, w naszej przestrzeni tworzą wspólną energetyczną całość. W czasie gdy my się zmieniamy, zachodzi często potrzeba zmian, większych lub mniejszych w mieszkaniu, to przemalować, to przemeblować, to coś wyrzucić, to coś dodać. Ponieważ przedmioty przechowują zarówno wspomnienia jak i przesiąkają energetycznie użytkownikiem, mogą one wzmacniać daną osobę lub ją obciążać, zależnie od tego czym darzymy owe miejsca lub przedmioty.

Po uzdrawianiu ludzie często wpadają na pomysły, o których nie myśleli wcześniej, podświadomie sprzątają dom, mieszkanie, kuchnię, sypialnię etc. Jest to związane właśnie z tym, że czysta głowa potrzebuje czystej przestrzeni. Znając tę zasadę, działa to w obu kierunkach. Wyrzucając stare przedmioty, czyszcząc mieszkanie, nasza przestrzeń energetyczna też zostaje oczyszczona / zmieniona.

W przypadku gdy kupimy mieszkanie z rynku wtórnego, koniecznie trzeba zadbać o to, aby przemalować pokoje, wyrzucić maksymalnie dużo zbędnych rzeczy, wymienić materace po starych użytkownikach, przemyć i przeprać wszystko co się da. Jeżeli tego nie zrobimy, wejdziemy w czyjeś przysłowiowe buty. Zaczniemy z dnia na dzień myśleć inaczej, a dokładniej mówiąc sposób myślenia poprzednich właścicieli zacznie wkradać się do naszego życia, pomieszają się nam cele życiowe, zaczniemy inaczej reagować, inaczej postrzegać świat, ludzi itd. Nasz sposób myślenia pomiesza się z myśleniem poprzednich użytkowników danego miejsca.

Przedmioty

Jeżeli mamy w mieszkaniu, stare przedmioty, które przypominają nam o niepozytywnej przeszłości – wyrzućmy je lub sprzedajmy. Żyjąc przeszłością, nie można zbudować przyszłości. Jeżeli zmieniliśmy się, często stare przedmioty będą utrzymywać stare Ja w tych przedmiotach i tym gorzej będzie nam iść w przód bo przeszłość będzie nas cały czas ściągać, poprzez przedmioty, otoczenie, wspomnienia itp.

To samo tyczy się, np. aut, w przypadku auta używanego, dobrze jest wszystko dokładnie umyć, przeprać – chociaż w tym przypadku często auta są przygotowane do sprzedaży i są dokładnie przeczyszczone. W przypadku używanych ubrań, na pewno trzeba dokładnie przeprać te ubrania. Kurz – to najczęściej cząsteczki naskórka, będziemy nosić DNA poprzednich użytkowników, co może wpłynąć na zarówno nasze cele życiowe jak i nasz sposób myślenia.

Bez zmian w naszej przestrzeni, będzie trudniej iść do przodu lub okaże się to niemożliwe, zadbajmy więc również o jakość naszego życia i poświęćmy trochę czasu na to jak mieszkamy, ponieważ nasiąkamy tym czym się otaczamy, a następnie tym promieniujemy.

5 4 głosów
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze