Prawdziwy dom czy Toksyczne miejsca?

Są takie miejsca, do których gdy tylko wchodzimy czujemy się fantastycznie, czujemy jakbyśmy trafili do domu, czuć rodzinną atmosferę, ciepło, spokój. Są też miejsca przepełnione gniewem, złością, nienawiścią – wchodząc do każdej przestrzeni, wypełniamy się nią częściowo. Każdy przedmiot, każda część domu, każdy pokój przyjmuje to co wysyłamy w części, a w części odbija to co wysyłamy.

Im więcej ciepła wysyłamy, tym cieplejsze jest to miejsce, po czasie wartość ta, staje się wartością trwałą miejsca (chociaż może być zmieniona) wtedy nawet po kiepskim dniu, wchodząc do takiej przestrzeni poczujemy się jak w ładowarce indukcyjnej, przestrzeń podniesie nas dzięki czemu po chwili zaczniemy funkcjonować inaczej.

W negatywnym wariancie przestrzeni, rzecz dzieje się podobna – im jesteśmy gorsi – na co dzień – to nawet po pozytywnym dniu, wchodząc do danej przestrzeni odbudowujemy starego siebie – dlatego tak ciężko zmienić siebie i przyzwyczajenia – potrzeba po prostu na to czasu i czasem samozaparcia. Kupując / wynajmując mieszkanie / dom po kimś nieciekawym warto wszystko przeprać, przeczyścić, przemalować, poustawiać po swojemu, ale nie o tym teraz, więcej na ten temat znajdziecie w innym artykule pod adresem: https://bioenergo-terapeuta.pl/nowe-mieszkanie-oczyszczanie-przestrzeni/

Toksyczne osiedla, skąd się biorą? I co to znaczy?

Z kim przestajesz – takim się stajesz. Czym się wypełniasz, takim zostajesz. Istnieje duże powiązanie miejsca zamieszkania z naszym sposobem widzenia rzeczywistości i tego kim jesteśmy na co dzień. Badania wykazały, że jeżeli mamy bogatych znajomych – my też będziemy, jeżeli mamy biednych – my też tacy jesteśmy. Na co dzień wypełnia nas energetycznie średnio 20-30 osób, chociaż największy wpływ na nasz sukces lub porażkę ma 5 osób, z którymi mamy najwięcej kontaktu. Ludzie wzajemnie wypełniają się myślami, sposobem widzenia czy zaopatrywania się na świat, więc to kim się otaczamy ma pośredni wpływ na to kim jesteśmy, czego chcemy, co osiągamy w życiu i kim finalnie się stajemy.

5 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze